Яблучна дієта, відгуки про неї

Фото - Яблучна дієта, відгуки про неї

У боротьбі за стрункість жінки готові піти на багато що, хтось виснажує себе фізичними навантаженнями, хтось п'є спеціальні препарати, але популярніше всього завжди були дієти. Адже дієта виглядає дуже просто - обмежити своє харчування на декілька днів і швидко втратити кілька кілограмів. Яблучна дієта відгуки отримує дуже різноманітні, а інтернет рясніє заголовками 7 кілограм за 7 днів. Що ж вона з себе представляє і які реально дає результати.
Яблучна дієта

  • Отже яблучна дієта триває рівно тиждень, сім днів. Весь цей час харчуватися належить тільки і виключно яблуками але в різних обсягах.
  • Перший день - один кілограм яблук, розділіть його на весь день і пийте багато рідини.
  • Другий день - півтора кілограма яблук, точно так само, як і в перший день, розподіліть їх на день і пийте воду або зелений чай.
  • Третій день - збільшуємо масштаби, вам належить з'їсти вже два кілограми яблук, плюс вода і зелений чай.
  • Четвертий день - також два кілограми яблук, вода і зелений чай.
  • П'ятий день - починаємо поступово скорочувати обсяг їжі, сьогодні це півтора кілограма яблук, можливо доведеться більше пити.
  • Шостий день - також як і на п'ятий день, півтора кілограма яблук, чай і вода.
  • Сьомий день - останній, знову один кілограм яблук чай і вода.

Ця дієта дуже специфічна - витримати тиждень тільки на яблуках не всім під силу. Зелений чай і воду можна пити в будь-який час в будь-якому обсязі, але, звичайно ж без цукру, але якщо дуже дуже сумно і хочеться солодкого, можна додати в зелений чай ложку меду один раз в день. У разі, якщо ви не п'єте рідину, а спираєтесь лише на сік, який міститься в яблуках, з вашого організму буде йти рідина, це корисно тим, у кого рідини надлишок і без зниження ваги допоможе зменшити обсяги, тому не варто лякатися якщо вага не йде , можливо ваш організм ще не зрозумів, що з ним відбувається і втрата ваги почнеться трохи пізніше.

Як вибрати яблука - орієнтуйтеся на свій смак, солодкі або кислі, великі чи дрібні, червоні, зелені або жовті, все це на ваш вибір. Ви можете урізноманітнити свій раціон щодня міняючи сорт яблук, але не вибирайте ті, що ніколи не пробували, якщо вони вам не сподобаються, буде складно з'їсти необхідний обсяг.

Така дієта може не підійти тим, у кого є захворювання шлунково-кишкового тракту. При виразці кислі яблука будуть викликати подразнення слизової шлунка і тільки погіршать стан хвороби, при гастриті не засвоїли цукор з дуже солодких яблук. Якщо ж у вас недолік заліза в крові, така дієта допоможе його заповнити, так як в яблуках його дуже багато. А ось якщо у вас сильна анемія та вегето-судинна дистонія, не варто і зовсім піддавати організм стресу у вигляді такої жорсткої дієти і краще пошукати інші варіанти.

Кефирно яблучна дієта


Є й ще одна версія дієти, заснованої на яблуках - для кефіру яблучна дієта. Обсяги та порядок будуть як в основній версії, але кожне з'їдене яблуко супроводжується половиною склянки кефіру в день, або яблуко + півсклянки кефіру 6 разів на день, тобто на весь день 6 яблук і 3 склянки кефіру. Кефирно яблучна дієта відгуки також отримує позитивні, результати у всіх дуже різні, хтось скидає тільки 2 кілограми за тиждень, а хтось все 8, тому орієнтуйтеся на свій організм і його обмінні процеси. Кефіру-яблучна дієта оцінюється як менш жорстка, що логічно, так як вона додає в раціон білок, дуже важливий для роботи організму.

Припиняючи дієту, не поспішайте відразу наїдатися, ваш організм не зможе засвоїти отримані речовини, тому повертаєте нормальна кількість їжі поступово. Шкідливо і сидіти на дієті прямо перед святами, потім раптово обрушуючи на організм кулінарне божевілля з жирним і смаженим.

Ось, що представляє із себе яблучна і кефіру яблучна дієта. Будьте у формі!


» » Яблучна дієта, відгуки про неї