Як дістатися до лондона?

Фото - Як дістатися до Лондона?

Лондон є столицею північної країни Великобританії. Напевно, кожен знає, чим знаменитий Лондон, зачаровує всіх туристів у світі, тому давайте розглянемо, як дістатися до Лондона з Москви і Санкт-Петербурга.
Літак

Іноді в авіакомпаніях рейсів Москва - Лондон зустрічаються рейси з пересадкою, які часом виходять трохи дешевше прямих рейсів. Наприклад, прямий рейс Москва - Лондон коштуватиме приблизно 170 євро, а рейс з пересадкою - 140-150 євро. Так, економія невелика, але якщо летіти вдвох чи втрьох, можна непогано заощадити, звичайно, якщо ви готові витратити на переліт не 4 години, а приблизно 8-9 годин.

Поїзд

Деякі туристи, подорожуючи з Росії, вважають, що найбільш безпечним транспортом є поїзд. Єдиний мінус таких рейсів в тому, що в Лондон як з Москви, так і з Санкт-Петербурга немає прямих рейсів. Необхідно робити пересадку в європейських містах, наприклад, в Ризі.

Автотранспортом

Незважаючи на те, що між Лондоном і Москвою чи Санкт-Петербургом відстань перевищує 2,5 тис. Км, подолати його можна швидко і комфортно не тільки рейсовими авіалініями, але також і на власному автомобілі. Завдяки ідеальним автомагістралях Європи і практично єдиної візової зони подолати дану відстань можна за пару десятків годин.

Напевно, тільки найсміливіші наважаться скористатися особистим транспортом, так як іноді доводиться досить довго стояти на митницях різних країн. А також при найменших порушеннях інспектори поліції відразу випишуть вам просто величезний порівняно з Росією штраф. Також варто пам'ятати, що, крім візи, необхідно оформити страховку на автотранспорт.

Якщо ви будете робити пересадку в Ризі, то з автовокзалу Соду щочетверга та щосуботи відправляється регулярний автобусний рейс «Еколайнс» в Лондон. Вартість квитків на такий рейс становить приблизно 140-150 євро, а якщо стежити за знижками автоперевізника, можна купити квиток зі знижкою в 20%.

Додатково про те, як називають Англію, можна дізнатися в статті Як називають Англію.

Про подорожі в інші європейські міста ви можете дізнатися зі статей розділу Європа.


» » Як дістатися до лондона?