Як стати йому другом?

Фото - Як стати йому другом?

"Хто сам хороший друг, той має і багато хороших друзів." - Так говорив Нікколо Макіавеллі. Але що значить бути другом? Яким для цього потрібно бути людиною, щоб з тобою хотіли дружити, і особливо ті, з ким дружбу завести не так-то просто? Давайте з'ясуємо, як стати другом іншій людині, а також розглянемо декілька непростих випадків: дружба з колишнім, з коханим, з закоханим і з негативно налаштованим людиною.
Стати другом коханому хлопцеві

Багато дівчат страждають від нерозділеного кохання. Коханий хлопець ніяк не звертає уваги, що робити? При бажанні можна стати йому другом. Можливо, з часом він полюбить тебе, але потрібно бути готовою до того, що цього може і не статися. Як стати йому другом?

 • Спочатку потрібно чітко усвідомити для себе різницю між дружбою і любов'ю. Коли ти закохана і намагаєшся дружити, не розуміючи різниці, то неусвідомлено будеш намагатися перевести відносини на більш інтимний рівень. Цим можна зіпсувати ситуацію. Незважаючи на свої ніжні почуття, потрібно все-таки налаштуватися на побудову дружніх відносин.
 • Хлопець-друг - не те ж саме, що дівчина-подружка. З ним не треба обговорювати нові наряди, покупки, відносини знайомих і інші чисто "жіночі" теми для розмов. Говори з ним про те, що цікаво йому, але і тобі теж. Однак у тебе є своя перевага перед його друзями-хлопцями - ти дівчина, а тому у важкі моменти можеш проявити ніжність, співчуття, пошкодувати, заспокоїти. Твоя м'якість зробить вас ближче. Однак тут важливо не перегнути палицю.
 • Часто дівчата в чоловічих компаніях, намагаючись завоювати їхню прихильність, починають вести себе, як хлопці: багато курять, вживають алкоголь, сміються над вульгарними жартами, одягаються по-чоловічому і т. Д. Все ж ти дівчина, а тому, щоб не втратити самоповаги , не забувай про це і серед чоловіків. Не варто бути занадто відкритою, піддаватися поганим звичкам, бо це модно, дозволяти себе принижувати і сміятися над собою.
 • Деякі дівчата, намагаючись подружитися з улюбленими хлопцями, згодні буквально на все. Особливо безсовісні хлопці цим нещадно користуються, деякі з них можуть схиляти своїх подруг до сексуальних відносин просто тому, що зараз поруч немає коханої дівчини. Якщо ти позиціюєш себе як одного, не дозволяй користуватися собою і переходити межу, інакше станеш для нього дуже зручною заміною коханої дівчини, але не більше. Він не буде поважати тебе, а без поваги справжня любов неможлива. Якщо ваші стосунки переросли в любовні, то значить, ти досягла поставленої мети і можеш дозволити йому більше. Якщо ж ти для нього друг або знайома, чи не дозволяй зайвого.
 • Як стати йому другом? Ще один важливий момент - не ревнувати його до інших дівчат. Друзі так не чинять, та й виглядати це буде нерозумно і явно натякати на те, що ти ставишся до нього більше, ніж просто до одного. До чого це може призвести - невідомо, але краще не пускати ситуацію на самоплив.

Подружитися з колишнім

Часом буває, що любовні відносини у людей не складаються, але друзями залишитися хочеться. Як стати йому другом після того, що було? Як поводитися з ним, щоб не образити і не втратити, але при цьому м'яко звести відносини на "ні"?

 • Спочатку і тобі, і йому потрібно "охолонути" після закінчення відносин. Відразу після розставання кипить буря емоцій, до того ж, ти не можеш знати напевно, що він відчуває.
 • Коли пристрасті вщухнуть і ви обидва заспокоїтеся, можеш ненав'язливо завести дружню легку бесіду, дізнатися, як у нього справи, і запропонувати спілкуватися. Якщо він погодиться, то повільно ви зможете побудувати дружні стосунки. Якщо ні - значить, людина ще не готовий або взагалі не хоче з тобою дружити. У такому разі не варто наполягати.
 • Якщо відносини пішли на лад, спілкуйтеся, як друзі. Не треба ятрити рани, згадувати про образи і проблеми в минулому, а й про хороше в ваших любовних відносинах занадто часто теж говорити не треба. Людина може подумати, що ти спеціально так говориш, бо хочеш його повернути, і невідомо, чим це обернеться.
 • Колишніх, особливо при відсутності у них нових відносин, часто тягне на інтим один з одним. У вас є небезпека знову опинитися затягнутими в старі любовні відносини, тому, якщо ти цього не хочеш, секс потрібно виключити і не дозволяти партнеру схилити тебе до цього.
 • Не завидуй колишнього до його нової дівчини, коли вона з'явиться. Те, що у вас було, вже минуло, тепер у кожного своє життя, і ти повинна розуміти це. Побажай їм щастя і постарайся подружитися з нею теж.
 • В цілому, якщо врахувати все вищесказане, стосунки з колишнім не відрізнятимуться від відносин із звичайним одним. Підтримуйте один одного, допомагайте, діліться, ви ж так добре один одного знаєте!

Дружба з закоханим хлопцем

Буває й така ситуація: в тебе закоханий милий молодий чоловік, тобі подобається його увагу, але ти не хочеш розвивати ці відносини в якості любовних. Що робити? Можна все залишити на дружньому рівні з домішкою легкого флірту. Як стати йому другом?

 • Будь з ним м'якої у відносинах. Посміхайся, радуйся кожній зустрічі, цікався його життям. Будь відкрита і доброзичлива, роби йому компліменти.
 • У той же час він повинен відчувати межу, за яку не можна заходити. Слід уникати тісного особистого контакту. Припустимо, якщо у вас є традиція обніматися при зустрічі, то чому б її не залишити? Але обійми повинні бути дружніми, інакше він подумає, що ти до нього небайдужа. Наприклад, якщо він намагається ніжно взяти тебе за руку або покласти руку на твоє плече, коли ви сидите поруч, то тим самим він перевіряє, як ти до нього ставишся. Якщо дозволиш йому це зробити - то сприймаєш його більше, ніж просто друга, якщо не дозволиш - то тим самим даси зрозуміти, що ви просто друзі. Тобі потрібно вловлювати подібні моменти і м'яко, але твердо показувати свою позицію. В іншому випадку його можуть захлеснути романтичні емоції, він почне мріяти і сподіватися на відносини, а потім ти можеш жорстоко його розчарувати. Як бути? М'яко, обов'язково з доброю посмішкою відсторонюється від нього, коли він намагається занадто наблизитися до тебе. Якщо він почне запитувати, чому ти так робиш, знову ж таки, м'яко поясни йому, що не варто так робити, тому що ви друзі (ти не готова і т. Д.). Якщо ти хочеш, щоб він не втрачав до тебе інтерес, можна іноді кокетувати, фліртувати, "стріляти очима".
 • Щоб бути хлопцю більше, ніж просто приятелькою, потрібно, щоб він довіряв тобі, ділився з тобою своїми секретами і почуттями, питав ради. Потрібна міцна і глибокий емоційний зв'язок. Щоб створити таку зв'язок, недостатньо спілкуватися на рівні "привіт-як справи-пока". Щиро цікався хлопцем, задавай йому нестандартні питання, давай поради. Обговорюйте разом різні питання і ситуації, міркуйте, сперечайтеся, цікаво проводите разом час. Завдяки цьому ви створите відносини, які можна буде назвати чимось більшим, ніж просто дружбою, але в той же час це не будуть любовні відносини.

Дружба з вороже налаштованим людиною


Важко подружитися з тим, хто спочатку з тієї чи іншої причини до тебе вороже налаштований. Але буває, що це необхідно, наприклад, це співробітник по роботі або співучасник в якому-небудь важливій справі. Як стати йому другом?

 • Спочатку подумайте про те, як поводилися з цією людиною раніше. Раптом ви сказали йому щось неприємне або невдало пожартували, а людина виявилася дуже образливим? Якщо ви й справді в чомусь винні, підійдіть і попросіть вибачення. Якщо ви не розумієте, чому людина так до вас ставиться, спробуйте вивести його на розмову і з'ясувати, в чому справа. Тільки робити це треба м'яко і беззлобно.
 • Якщо ви бачите, що людина ставиться так не тільки до вас, але і до багатьох інших, особливо до тих, з ким тільки недавно познайомився, то проблема в ньому самому. У людини є комплекси, він не впевнений у собі, боїться, тому й включається захисна реакція - бути обережним стосовно інших, завжди бути готовим до "атаки". У цьому випадку важливо переконати людину в тому, що ви не небезпечні для нього. Посміхайтеся йому, робіть ненав'язливі й доречні компліменти, намагайтеся спілкуватися з ним на позитиві, покажіть, що не змагалися з ним і не завдасте йому шкоди. Поступово людина "відтане" і буде ставитися до вас більш довірливо і доброзичливо.

Якості справжнього друга

Незалежно від того, кому ти хочеш стати другом, потрібно знати, як поводиться справжній друг.

 • Друг надійний. Він не кидає людину ні в радості, ні в горі, намагається допомагати, коли потрібно його підтримка, вміє тримати особисті таємниці в секреті. Якщо один дає обіцянку, то він його обов'язково виконує.
 • Друг вміє приймати людину такою, якою вона є, цінує його індивідуальність. Ніхто з нас не ідеальний і не зобов'язаний підлаштовуватися під бажання іншого. Друг це прекрасно розуміє, тому він ніколи не скаже: "Або ти змінишся, будеш таким, як я хочу, або нашій дружбі кінець". Друг розуміє, що інша людина на нього не схожий, у нього є свої думки і смаки, і це не впливає на його ставлення до нього. Якщо людина дуже сильно чимось не подобається, простіше не дружити з ним, ніж намагатися переробити.
 • Як стати другом? Дружба - це глибока духовна зв'язок людей. По-справжньому друзів у людини не буває багато, адже для того, щоб побудувати справжні міцні відносини, потрібно витратити багато часу і сил. Справжній друг не прагне придбати велику кількість друзів, йому важливо їх якість, то, наскільки справжнім другом йому може стати іншою.
 • При необхідності друг визнає свою провину, якщо в чомусь провинився, і просить вибачення.
 • Справжня дружба безкорислива, вона будується на взаємному інтересі, а не на розрахунку отримати що-небудь від людини, якщо прикинутися його "другом".
 • Друзі поважають один одного. Навіть якщо одному нецікаво слухати людину або він з чимось не згоден, він ніколи не перерве і не висловиться грубо, а дослухає співрозмовника, а потім, не засуджуючи, висловить свою точку зору.
 • Друзі піклуються один про одного, емоційно підтримують один одного.
 • Люди не розчиняються в дружбі, у кожного є свій особистий простір, тому справжній друг має своє особисте життя і дає на неї право іншій людині.
 • При необхідності друг піде наперекір волі людини. Наприклад, коли людина впадає в наркотичну або алкогольну залежність і не хоче нічого змінювати, справжній друг ніколи не махне на це рукою. Він буде робити все можливе, щоб витягнути одного з біди.

У будь-якому випадку, щоб подружитися з людиною, потрібно бути ввічливим, доброзичливим, зацікавленим в людині і готовим допомогти. Якщо ви будете добре ставитися до людини, то він сам захоче бути вашим другом. Це універсальна порада для тих, хто хоче стати другом кому-небудь.


» » Як стати йому другом?