Як почати спілкуватися?

Фото - Як почати спілкуватися?

Спілкування з людьми - одна з найважливіших складових соціального життя людини. Але часом ми зустрічаємо цікаву людину і не знаємо, з чого почати розмову з ним. Щоб легко і невимушено почати розмову з цікавою людиною, дотримуйтесь наших порад.
Як почати спілкуватися з дівчиною

Почати розмову з дівчиною досить просто. Досить поставити їй запитання (наприклад, уточнити який годину) або звернутися з проханням (наприклад, показати дорогу). Набагато важче прохання про допомогу або питання продовжити і перевести в діалог. Для початку спробуйте розсмішити дівчину цікавою жартом. Головне, щоб жарт був доречна в даній ситуації. Хлопці з гарним почуттям гумору завжди подобаються дівчатам. Якщо все вийшло і дівчина посміхнулася, сміливо задавайте друге питання. Наприклад, якщо ви в магазині, попросіть дівчину допомогти вам з вибором того чи іншого продукту, в кафе - запитаєте яку каву вона воліє, ну, а в клубі - яку музику вона любить. Потім самим логічним буде запросити дівчину на каву, потанцювати або просто прогулятися.

Як почати спілкуватися з хлопцем

Перед тим як почати розмову з хлопцем, посміхніться йому. Щира жіноча посмішка завжди дає хлопцю сигнал, що дівчина не проти познайомитися. Якщо хлопець посміхнувся вам у відповідь, сміливо заводите розмову. Зробіть комплімент зовнішньому вигляду хлопця (наприклад, оцініть його взуття, сорочку або годинник), задайте просте питання (наприклад, чи бував він раніше в цьому місці), а ще краще - попросіть хлопця про допомогу (наприклад, показати дорогу або відкрити пляшку води) . Жоден чоловік не зможе відмовити дівчині в допомоги, крім того, йому буде приємно, що незнайома дівчина його потребує. Швидше за все, після цього хлопець сам продовжить ваш діалог. Ну, а якщо ні, то заведіть розмову на тему, яка зацікавить співрозмовника. Спробуйте визначити її виходячи з зовнішнього вигляду хлопця, місця знайомства або за іншими ознаками. Головне, залишайтеся впевненою в собі і посміхайтеся!


Якщо хочете дізнатися більше про те, як почати спілкуватися, читайте наші статті Як навчитися спілкуватися і З чого почати знайомство.

Як почати спілкуватися в контакті

Соціальні мережі займають більшу частину життя сучасної людини. Тому навчитися спілкуватися з людьми в інтернеті не менш важливо, ніж в реальному житті. Для цього дотримуйтеся декількох правил:

  1. Перед початком розмови вивчіть профіль співрозмовника. Так ви дізнаєтеся, чим він захоплюється, яку музику віддає перевагу і навіть якихось принципів життя дотримується. Завести розмову на тему, цікаву співрозмовнику, куди простіше.
  2. Дотримуйтеся нейтральних тем розмови. Під час першого спілкування в мережі інтернет не слід зачіпати особисті або сексуальні теми, щоб не відлякати іншої людини.
  3. Постарайтеся використовувати менше сленгу і слідкуйте за грамотністю своїх повідомлень. Пам'ятайте, текст ваших повідомлень - це ваш зовнішній вигляд в інтернеті.
  4. Розповідайте про себе правду. Висока ймовірність. що бесіда в інтернеті переросте в реальну зустріч і тоді ваш співрозмовник зрозуміє, на скільки сильно ви приукрашивали інформацію про себе.

Якщо хочете дізнатися більше про те, як почати спілкуватися в контакті, читайте нашу статтю Як почати розмову в інтернеті.


» » Як почати спілкуватися?