Як підтримати розмову?

Фото - Як підтримати розмову?

Як часто ми хочемо заговорити з людиною, але не знаємо, з чого почати, або як почати так, щоб розмова продовжився, а не став обміном нудних фраз. Мистецтвом ведення бесіди наділені не всі, але всьому, як відомо, можна навчитися, тим більше що про те, як підтримати розмову, сказано дуже багато. Отже почнемо самовдосконалюватися! Чоловіки і жінки, думають і живуть по-різному, тому і підхід до них потрібен різний. Розглянемо докладніше, як підтримати розмову в разі при спілкуванні з протилежною статтю.
Як підтримати розмову: знайомство

Для початку розслабся! Не бійся сказати якусь дурницю, це все не страшно і поправимо, тим більше, якщо співрозмовник теж не знає, що говорити. Це вас може об'єднати ще більше. Компліменти завжди розташовують до себе людину. Скажи йому який-небудь комплімент, наприклад, про чудовий поєднанні краватки і сорочки, або ще якусь дрібницю. Ці слова повинні бути щирими, посміхайся, покажи співрозмовнику свою налаштованість на ведення бесіди. Він повинен знати, що ти хочеш з ним спілкуватися, а не просто перекидатися формальними фразами. Питання, як і приблизні компліменти, можна заготовити будинку, записати, а краще запам'ятати, щоб на місці зосереджено не вигадували. Дивлячись на твій замислений вигляд, співрозмовнику може здатися, що тобі не цікаво, в той час як все навпаки. Спробуй дізнатися про його хобі. Як підтримати розмову з хлопцем або з дівчиною окрім, як не погомоніти про його або її улюбленому хобі. Про це вони можуть говорити годинами, тобі тільки залишиться робити вигляд, що це дуже цікаво і періодично ставити запитання. Як би іронічно це не звучало, але це так, і це дасть вам можливість ближче пізнати один одного, а після того як ви один одного ближче дізнаєтеся, вже не буде виникати питання, як підтримати бесіду, все буде йти саме собою.

Як підтримати розмову: щирість


Не треба думати, що тільки закомплексовані і невпевнені в собі чоловіки не знають, як підтримати розмову з дівчатами, це не так. Навіть самому впевненому в собі чоловікові іноді важко зробити це, тому що всі дівчата, як і чоловіки різні, комусь підходить одне, а комусь це не підходить. Початок всіх початків у будь-якій розмові це щирість. Дівчата завжди відчувають, щирі ви чи ні, і якщо ні, то це значно посилить стан. Найголовніше, це знайти спільну тему, а знайшовши не відпускати її, а розмотувати і розмотувати як клубочок, знаходячи все нові і нові спільні теми для розмови. Говори про що завгодно, головне, щоб це було цікаво вам обом, і ні в якому разі не забувай слухати дівчину, це дасть тобі можливість дізнатися що-небудь про неї і тим самим продовжити вашу розмову.

Осягаємо ораторське мистецтво

Щоб навчитися вмінню підтримати розмову треба почати з того, що виявити, що для вас є проблемою: невміння усно викласти суть, невміння формулювати пропозицію або вузький кругозір, що не дозволяє підтримувати всі теми. Все це поправимо! Слідкуйте за новинами в музиці, кіно, розширте коло своїх інтересів, трохи тренування, віри в себе і ви будете вставляти в розмову красномовні фрази. Багато як хлопці, так дівчата хочуть виговоритися, і якщо ви не володієте поганою звичкою перебивати, а вмієте вислухати до кінця, то ви залишите після себе тільки найкраще враження.


» » Як підтримати розмову?