Як вирощувати голубів?

Фото - Як вирощувати голубів?

Голуб стає все більш популярною домашньою птицею. Крім того, що вони дуже красиві і розумні птахи, їх м'ясо також відноситься до дієтичних продуктів харчування. Голуби досить примхливі птиці. Для того щоб їх розводити, потрібно знати багато різних нюансів. Ми спробуємо коротко розповісти, як вирощувати голубів.
Вигодовування

Для початку слід врахувати, що пташенята вилуплюються голі, без пір'я, і вага їх складає всього 13-18 грамів. Відразу після вилуплення пташенята вигодовуються голубиним молочком, яке утворюється в зобах батьків. Бувають ситуації, коли голубята вилуплюються раніше освіти молочка, в такому разі їх треба або підкинути в гніздо до годувальниці, або вигодовувати штучно.

Додатково про годування пташенят можна дізнатися зі статті Чим годувати пташеняти. Якщо ви не знаєте, чим годувати дорослих голубів, читайте про це в статті Чим годувати голубів.

Кільцювання

Для того щоб весь час поліпшувати якість племені, голубівник повинен точно знати походження, вік і особливості кожного голуба. Саме для цього проводять кільцювання птахів. Воно забезпечує правильне використання голубів з родоводом і страхує від помилок. Кільцювання зазвичай проводять на 7-8 день життя. Три пальчика на лапці пташеня складають разом, акуратно надягають кільце і обережно протягують четвертий пальчик. Кільце має вільно сидіти на лапці, але не зісковзувати з неї.

Тренування

Ще одним дуже важливим аспектом розведення голубів є їх тренування. Кожну з порід потрібно тренувати по-своєму. Перш ніж починати тренування птахів, слід їх приручити - якщо пташеня буде боятися господаря, то і слухатися його не буде. Тренування слід починати, коли пташенята досягають півтора-двомісячного віку. Для початку їх слід випускати тільки у вольєр, щоб пташенята навчилися заходити в голубівник і виходити з нього. Це займає в середньому 3-4 дні. Далі стільки ж днів їх випускають на дах будинку - для того щоб птахи вивчили околиці. Якщо настає момент, коли молоді птахи літають приблизно по 30-40 хвилин, значить їх пора тренувати разом з дорослими птахами, які легше піддаються тренуванню.

Тренувати голубів необхідно для того, щоб вони знали своє місце і в жодному разі поверталися б додому.

Дотримуючись всіх правил, можна розводити хороших голубів.


» » Як вирощувати голубів?