Що таке g-сенсор?

Фото - Що таке G-сенсор?

G-сенсором називають спеціальний пристрій, який вимірює проекцію удаваного прискорення. Нерідко цей прилад називають також акселерометром. Сучасні g-сенсори забезпечують вимірювання прискорення відразу в трьох площинах. У своїй будові акселерометри мають тензоусілітелі, які піднімають сигнал до необхідного для точної оцінки процесу рівня. Деякі вироби цього типу оснащуються інтегрованими системами обробки і отримання інформації.

Області застосування

Говорячи про те, що таке g-сенсор, слід сказати про сферу їх використання. Так, електронні акселерометри нерідко вбудовуються в сучасні мобільні телефони, планшети і подібне обладнання. Вони застосовуються в якості датчиків визначення положення пристрою і крокомірів, а також для організації автоматичного повороту дисплея, залежно від положення девайса. В ігрових гаджетах акселерометри забезпечують управління без кнопок. Завдяки струшування і поворотам, в таких приладах виключається необхідність використання традиційних систем управління.

Нерідко акселерометри використовуються і для захисту жорстких дисків від струсів і ударів. Так, сенсор реагує на різку зміну положення приладу і паркує головки диска вінчестера.


» » Що таке g-сенсор?