Що таке тумблер?

Фото - Що таке тумблер?

Напевно мало хто здогадується, що звичайний вимикач або перемикач може називатися інакше, проте в технічній літературі використовуються й інші позначення. З нашої статті ви дізнаєтеся про те, що таке тумблер.

Що таке тумблер: визначення

Тумблер (з англійської «tumbler» перекладається як «перекидатися»), якщо говорити простою мовою, - це перемикач із важелем на два або три положення. Застосовується для різних апаратів (електричних і радіоелектронних), а також в побутових і комерційних приладах. Встановлюють тумблер на панелях, пультах або щитках для того, щоб керувати приладом або апаратурою. Максимально допустима напруга мережі для даного приладу не повинно перевищувати 320 В.

В автомобільному сленгу тумблер також називають трамблером, і це чисто автомобільне слово. Під словом трамблер увазі одну з найбільш важливих деталей автомобіля - переривник-розподільник запалювання. Трамблер являє собою механічний прилад для комунікації (тобто підключає і перемикає). Застосовується для низьковольтної системи запалювання. Правда, останнім часом трамблер рідко застосовується, оскільки його витісняють сучасні електронні системи.

На нашому порталі є багато пізнавальних статей- з однієї з них ви зможете дізнатися, як налаштувати антену-тарілку для супутникового телебачення. Якщо вам цікава ця тема, ознайомтеся зі статтею - Як підключити тарілку.


» » Що таке тумблер?