Як розмитнити авто з німеччини?

Фото - Як розмитнити авто з Німеччини?

Щоб розмитнити автомобіль, привезений з Німеччини, треба володіти правилами та законодавчими актами, що діють у відповідній країні. Іноземні автомобілі переважно кращої якості, ніж вітчизняні. Щоб дізнатися, як розмитнити авто з Німеччини, треба вивчити або ознайомитися з законодавчими актами або правилами, які регулюють цей процес. На законній основі регулюється розмитнення як легкового, так і вантажного автомобіля. Розмитнити вантажний автомобіль з Німеччини, як і легковий, можна для певного періоду часу або для постійного перебування на території країни.

Залежно від того, ким буде проводитися процедура розмитнення авто (фізичними або юридичними особами), визначатиметься вартість розмитнення. На вартість розмитнення автомобіля впливають такі показники: об'єм двигуна, ціна автомобіля, рік випуску машини, потужність двигуна, а також певні аксесуари (апаратура, крісла зі шкіри та інші).
Розрахунок вартості розмитнення авто

Калькулятор розмитнення вказує всю інформацію про те, як розмитнити автомобіль з Німеччини, містить всі дані про законодавчі акти, які стосуються розмитнення в даній країні. Він враховує необхідність розмитнення автомобіля, ввезеного з-за кордону. За допомогою калькулятора визначаються всі відомості про вартість митних платежів, а також вартість всієї процедури розмитнення.

Розраховуватися за розмитнення автомобіля можна в рублях або в іншій іноземній валюті. При цьому за допомогою калькулятора можна визначити курс іноземної валюти, який склався на момент розмитнення машини.

Серед основних способів ввезення транспортних засобів виділяють:

  1. ввезення транспортного засобу фізичною особою;
  2. ввезення транспортного засобу як багаж, що не має супроводу;
  3. ввезення транспортного засобу, як пересилання на адресу фізичної особи.

На розмір єдиних ставок не впливає країна виробництва автомобіля. Якщо ввозиться новий автомобіль одним з перерахованих способів ввезення, то митні платежі сплачуються згідно вартості машини за єдиними ставками.

На всі транспортні засоби, що перетинають митний кордон Російської Федерації і ввозяться фізичними особами, виписується декларація, яка повинна бути представлена митним органам. Також повинні бути надані всі документи на машину, супровідні та транспортні документи.

Порядок розмитнення автомобіля

  • Розмитнити автомобіль, куплений в Німеччині або в інших країнах, можна тільки в разі проходження встановленого порядку митного оформлення автомобіля. Спочатку необхідно заповнити декларацію, в якій треба вказати всі достовірні дані про машину. Потім ця декларація заноситься в журнал декларацій за наданим їй реєстраційним номером.
  • Інспектор повинен вивчити і перевірити наявні документи у фізичної або юридичної особи: штамп в паспорті про місце регістраціі- письмовий дозвіл, виданий митним органом згідно місцем прописки, дані про підприємця, якщо ввезення авто здійснює фізична особа- документи, що підтверджують вивезення фізичною особою валюти за межі країни- квитки, візи, що підтверджують факт перебування особи за кордоном, наявність штампів, поставлених митниками при переїзді через граніцу- документи, що підтверджують право власності на машину.
  • Потім інспектор проводить перевірку всіх представлених документів з даними, внесеними декларацію. Це основні дані про машину (марка, вид, модель авто, рік його випуску, колір, номер шасі, номер двигуна, номерний знак, вид палива і т. Д.) - Мети ввезення даного автомобіля на територію країни-дані про пробіг автомобіля, які записуються з документів на машину або з спідометра авто.
  • Вивчивши всі документи, інспектор прийме рішення про те, чи буде проведено подальше оформлення або будуть потрібні інші документи.

Після документальної перевірки митники проводять технічний огляд автомобілів відповідно до даних у декларації (модель машини, номери кузова та двигуна і т. Д.). Перевіряється, чи не було в комплектації автомобіля додаткових частин, чи проводилися ремонтні роботи, замінялися чи деталі та агрегати, чи є певні недоліки та пошкодження, який характер цих ушкоджень.

Процедура оплати вартості авто

Декларація після перевірки на правильність усіх записів підписується інспектором, і на ній проставляється печатка.

Інспектор налічує митні платежі. Це акцизна мито, збір за оформлення документів, мита, митних платежів за єдиною ставкою, ПДВ та інші платежі. Документи з розрахованими платежами передаються до відділу платежів.

Інспектор після розрахунку кінцевої суми розмитнення авто і проставлення дати проведення перевірки віддає документи у відділ, де оформляють автомобіль на фізична або юридична особа. У відділі видається митної прибуткової ордер на здійснення оплати. Потім всі дані про власника та автомобілі заносяться в комп'ютер. Також перевіряється кількість перевезених особою транспортних засобів через кордон, чи не знаходиться даний автомобіль в розшуку.

На кінцевому етапі власнику ввезеного автомобіля видається свідоцтво на ввезення транспортного засобу. Другий примірник залишається на митниці.

Щоб відповісти на питання про те, як розмитнити машину з Німеччини, потрібно ретельно вивчити всі необхідні матеріали, поцікавитися про митне оформлення автомобіля і про порядок оплати митних платежів, щоб не потрапити в незручну ситуацію і потім не платити зайві гроші.


» » Як розмитнити авто з німеччини?