Як розмитнити мотоцикл?

Фото - Як розмитнити мотоцикл?

Мотоцикл - це дуже зручний засіб пересування по місту. Але знайти хороший мотоцикл не так вже й просто. Ми набуваємо всі оголошення в місті, потім в області, але поки і не знаходимо того, що задовольнить усі наші потреби та бажання. І часто відповідну техніку можна знайти закордоном. І тут стоїть питання про те, чи вигідно ввозити мотоцикл з-за кордону. Звичайно, багато хто знає, що ввезення авто часто через дорогий мита невигідно покупцеві. Але, як розмитнити мотоцикл і чи вигідно приганяти такий вид транспорту з іншої держави?
Якщо ви купили мотоцикл в Росії

Це сталося, якщо попередній господар ввіз його на умовах тимчасового ввезення. Таку техніку можна сміливо вважати мотоциклом, що ввезли з порушенням митних правил. Так що, його, швидше за все, затримають, повиганяєш на штраф-майданчик до того, як з'ясуються всі питання. Таким мотоциклом можна користуватися, якщо оплатити ВСЕ митні платежі, що розраховують на день його ввезення. Нагадуємо, що мотоцикли на даний момент відносяться до товарної 8711 за ТН ЗЕД Російської Федерації. Вони не є автомобілями (легковими) по підпозиції 8702 і 8703. Тому не варто порівнювати правила оплати на митниці легкових авто і мотоциклів чи велосипедів. Реєструвати вашу покупку стоїть в митних органах за місцем реєстрації власника.

Загальні правила

Доставляти ваш мотоцикл слід в місце, де його оформлять митні співробітники, природно, вас один з них буде супроводжувати (митні платежі ви повинні заплатити наперед). Здійснення доставки відбувається по ДКДТС. При ввезенні мотоцикла, ставка сплати становитиме 1000 євро (за мотоцикл). Депозит (ваш платіж) вноситься обов'язково і заздалегідь. Внести його можете ви чи будь-яке інше зареєстрована особа. Гроші повинні перерахувати на рахунок митного органу. Після вашої оплати, вам зобов'язані видати розписку. З цієї розписці, ви отримуєте гарантійний сертифікат, в цьому сертифікаті вказується спосіб забезпечення. Саме ця важлива папір, повинна бути у власника мотоцикла в той момент, коли він буде ввозити свій засіб пересування.

Що платимо

  • Збори (митне оформлення)
  • СТП або єдині ставки

Коли ви ввозите мотоцикл, то платіж стягується за однією ставкою - це тридцять відсотків від вартості, що встановила митниця. Якщо ввезений мотоцикл не призначений для комерційних цілей, то ви заплатите мито і ПДВ. Ви будете зобов'язані показати співробітникам митниці чеки, рахунки, довідки, всі документи ввезеного мотоцикла. Якщо ви не можете показати вартість вашого мотоцикла на паперах, митниця має право сама оцінити його. Це робиться на підставі матеріалів в каталозі іноземних фірм. Так що, якщо ви хочете розмитнити мотоцикл, ви повинні розуміти, що це буде дороге задоволення. Так само існую деякі митні калькулятори, якими ви також можете скористатися при розрахунку. Ось один такий сайт.

PS: Скільки коштує розмитнити мотоцикл з Білорусії або Казахстану? Нагадуємо, що якщо ваша техніка знаходиться в Білорусії чи Казахстані, і вона розмитнена, тоді вам не потрібно робити повторну розмитнення. Також радимо вам своєчасно звернутися до фахівців у цій галузі. Так, ви зможе зберегти свої кошти і швидко здійснити розмитнення мотоцикла.


» » Як розмитнити мотоцикл?