Як прошити мтс модем?

Фото - Як прошити МТС модем?
Дивіться відео

Як прошити МТС модем?

Прошивка модему може знадобитися в тому випадку, коли користувачеві необхідно використовувати сім-карти різних мобільних операторів. Як відомо, мобільний оператор дозволяє використовувати лише сім-карти, які були випущені ним же. Таким чином, usb-модем може бути використаний тільки користувачем, який підключений до конкретного мобільному оператору, в даному випадку - МТС.

Тому в нашій статті ми розглянемо, як прошити модем мтс, щоб використовувати сім-карти інших операторів.

Прошивка usb-модема МТС


Перед тим, як розібрати методику прошивки, слід враховувати, що кожен мобільний оператор може протягом певного періоду часу змінити налаштування системи. Тобто, якщо ви хочете перепрошити usb-модем, через якийсь час вам доведеться зробити це знову, так як ви не зможете ним скористатися після зміни налаштувань оператора.

Методика перепрошивки модему

Щоб перепрошити модем МТС, потрібно завантажити програму під назвою dc-unlocker.

  1. Дана програма має умовно безкоштовну версію.
  2. Її потрібно завантажити на свій комп'ютер і зробити установку.
  3. Після того, як установка буде завершена, вам потрібно підключити модем, встановивши в нього заздалегідь сім-карту іншого оператора.
  4. Запустіть програму і введіть пароль, який відповідає чотирьом знакам вашого пін-коду.
  5. У вікні, вам потрібно вибрати в меню select manufacturer.
  6. Поставте галочку навпроти параметра ztе, а також виставите значення auto detect.
  7. Тепер натисніть на значок лупи і дочекайтеся завантаження.
  8. Після цього програма повинна оповістити вас про те, що даний модем заблокований, і запропонувати вам розблокування.
  9. Натисніть на кнопку unlocking і виберіть параметр unlock. Після цього програма автоматично здійснить перепрошивку вашого модему і ви зможете використовувати сім-карти інших операторів.

Звертаємо вашу увагу, що після того, як стара прошивка модему буде стерта, автоматично знімається гарантія, поверненню такий модем не підлягає. Більш того, оператор має право відмовити в обслуговуванні модему.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як прошити той чи інший модем, або ж підключити, а також разлочить модем, вашій увазі пропонуються наступні статті:


» » Як прошити мтс модем?