Як прошити модем?

Фото - Як прошити модем?

Зараз майже кожен оператор мобільного зв'язку пропонує своїм користувачем користуватися їх мобільним інтернетом не тільки на мобільних пристроях, а й на їх комп'ютерах. Для цього дається спеціальна сім-картка з підключеним тарифом, а так само 3g-модем, який за своїм зовнішнім виглядом нагадує велику флешку. Так як кожен оператор послуг хоче, щоб ви користувалися тільки його пропозиціями й не йшли до конкурентів, кожен модем спеціально блокують, так, щоб він працював тільки з певними сім-картами, а з іншими підключатися до інтернету відмовлявся. Але це обмеження можна обійти, якщо перепрошити пристрій. Давайте розберемося, як прошити 3g модем.
Інструкція

Для початку, вам потрібно розібратися, який виробник вашого модему. Зазвичай, російські оператори зв'язку продають своїм клієнтам модеми від компанії Huawei. Якщо у вас в руках пристрій цього виробника, то тоді поспішаю вас порадувати - ці модеми дуже легко розблокувати і перепрошити.

  • Для початку, вам потрібно дізнатися IMEI пристрою. Для цього потрібно підключити модем до комп'ютера, зайти в програму, яка була встановлена вами при першому включенні модему і там вибрати пункт "Про влаштування".
  • Запишіть або скопіюйте ці цифри. Відкрийте в браузері сайт Huawei і введіть туди IMEI код і натисніть "Calculate codes".
  • Якщо ви все ввели правильно, то сайт видасть вам спеціальний код, який дуже важливий і вам потрібно його, знову ж таки, скопіювати або записати куди-небудь.
  • Той код який ми отримали потрібен для того, щоб сказати модему про те, що йому дозволено працювати з будь-якими операторами зв'язку, а не тільки з тим, на якого він був налаштований. Вставте будь-яку іншу сім-карту в модем (від іншого оператора) і зайдіть в програму. У вас відразу ж з'явиться вікно, в якому буде написана прохання ввести секретний код. Це ті цифри, які ми отримали на сайті в пунк 2. Після введення ваш модем вже готовий працювати з іншими операторами!
  • Тепер давайте розберемося, як прошити модем. Для цього нам буде потрібно завантажити прошивку для модему і встановити файли, як звичайну програму.
  • Все готово!

» » Як прошити модем?