Як підключити інтернет через билайн?

Фото - Як підключити інтернет через Білайн?

У наш час інтернет став незамінним джерелом інформації, який допомагає у багатьох справах кожен день. За допомогою нього люди спілкуються в різних куточках планети і міста. Тому бездротовий інтернет поширився повсюдно. У Росії є безліч стільникових операторів, які надають мобільний інтернет по місту, що дуже зручно для людей, які постійно в роз'їздах.

Однією з таких компаній став Білайн. Однак не кожен користувач знає, як підключити інтернет через Білайн. Розглянемо це питання докладніше нижче.
Як підключити інтернет Білайн

У кожного стільникового оператора, який надає послуги інтернету без проводів, є кілька варіантів обладнання. Білайн в цьому плані не виняток. Компанія надає три варіанти підключення до інтернету:

  1. За допомогою usb-модема.
  2. За допомогою телефону.
  3. За допомогою Wi-Fi-роутера.

Спосіб підключення залежить лише від переваг клієнта. Роутер, наприклад, використовують ті, кому потрібен інтернет вдома. Однак у кожному разі для підключення необхідно мати сім-карту Білайн, через яку і буде здійснюватися підключення.

Налаштувати підключення за допомогою даного устаткування не складе труднощів. Після придбання достатньо тільки вставити модем, роутер або телефон з сім-картою в usb-порт ноутбука або комп'ютера і почнеться установка програмного забезпечення, яке і допоможе підключитися до інтернету. У випадку з модемом необхідно тільки знати пін-код від сім-карти, щоб увійти в інтернет. Роутер ж включиться відразу, як ви вставите в нього активовану і оплачену за тарифом сім-карту, давши доступ до бездротового інтернету. А телефон досить вставити в комп'ютер за допомогою usb-дроти і з'явиться доступ в інтернет. Також телефон може створити бездротову мережу, якщо має таку функцію.

Крім того, ви можете прочитати наші корисні статті на цю тему:


» » Як підключити інтернет через билайн?