Як підключити бездротові навушники?

Фото - Як підключити бездротові навушники?
Дивіться відео

Як підключити бездротові навушники?

Ну кому з нас не доводилося розплутувати дроти навушників? Мабуть, тільки тим, хто ніколи ними не користувався! Однак сьогодні на ринку з'явилися бездротові навушники, які дають можливість позбутися від нудної процедури раз і назавжди. У цій статті розповімо, як підключити бездротові навушники.

Драйвери


Більшість навушників сьогодні не вимагають попередньої установки спеціальних драйверів і програмних компонентів для конекту. Таким чином, виробники піклуються про універсальність - якщо навушники готові до роботи, їх можна підключити і до настільного ПК, і до мобільного пристрою. Якщо ж навушники будуть вимагати драйвери, то навряд чи їх з'єднання з мобільним пристроєм буде успішним, адже в комп'ютер вставити диск з драйверами можна, а от в смартфон або планшет - ні.

Тим не менш, деякі навушники все ж забезпечуються драйверами, в такому випадку перед підключенням необхідно ці самі драйвери встановити. Диск з драйверами завжди поставляється в коробці разом з навушниками, але якщо з якоїсь причини він загублений, потрібні драйвери завжди можна скачати в Інтернеті:

 • забийте в пошуковий рядок браузера назву навушників і через пропуск напишіть слово "драйвери";
 • вивчіть результати пошуку і скачайте потрібний драйвер;
 • перевірте скачаний файл на віруси;
 • встановіть драйвер, слідуючи підказкам автоустановщіка.

Підключення

Бездротові навушники бувають двох типів - з приймачем з USB-роз'ємом і модулем Bluetooth.

Підключення бездротових навушників з USB-приймачем

 1. Вставте приймач в USB-роз'єм.
 2. Увімкніть навушник.
 3. Зачекайте 15-30 секунд.
 4. Все! Можна починати роботу!

Як бачите, все дивно просто - завдання під силу будь-якому користувачеві.

Підключення Bluetooth-навушників:

 1. Активуйте модуль Bluetooth на комп'ютері.
 2. Активуйте модуль Bluetooth на навушниках.
 3. Зачекайте, поки комп'ютер знайде мережу навушників. Назва мережі можна подивитися в документації на навушники, якщо документація загублена або в ній немає даної інформації, швидше за все, мережа буде називатися "на честь" марки ваших навушників.
 4. Виберіть потрібну мережу, натисніть кнопку "Підключити".
 5. У новому вікні перед вами з'явиться віконце із запитом пароля - вкажіть його. Пароль можна знайти в документації, але якщо документація відсутня, спробуйте підібрати найпростіший пароль, в разі невдачі доведеться звернутися до виробників.
 6. Після введення пароля почекайте 10-15 секунд, поки з'єднання встановиться.
 7. Все! Починайте слухати музику!

За аналогією з даною схемою ви можете підключити Bluetooth-навушники до будь-якого іншого девайсу, постаченому модулем Bluetooth, - ноутбука, смартфону, планшету і навіть телевізору. Правда, нагадуємо, якщо навушники вимагають установки драйверів, навряд чи їх вдасться "подружити" з мобільним пристроєм.

Читайте додатково:


» » Як підключити бездротові навушники?