Як вибрати газову плиту?

Фото - Як вибрати газову плиту?
Дивіться відео

Як вибрати газову плиту?

Збираєтеся придбати газову плиту? Тоді важливо вибрати модель, яка і за ціною вас влаштує, і якістю не підведе. Як вибрати газову плиту? Пропонуємо вам ряд загальних рекомендацій, які допоможуть при виборі.

Варильна панель

Дизайн - це, звичайно, важливо. Однак, вибираючи плиту, необхідно звертати увагу і на її практичність.


Практичний за все плити з нержавіючої сталі (нержавійки). Вони менше схильні до корозії і відмінно миються. А ось варильні панелі зі склокерамічною поверхнею, незважаючи на привабливий зовнішній вигляд, можуть доставити вам безліч проблем. Розводи, плями жиру - чистити плиту доведеться часто. Так, і скло може розколотися, якщо впустити на нього щось важке. Набагато міцніше металеві плити, покриті емаллю. Однак на них навколо конфорок з часом можуть утворитися некрасиві жовті плями. Крім того, емаль легко подряпати.

Решітки конфорки. Вони можуть бути емальованими або чавунними. Останні переважно, оскільки практично не схильні до механічних впливів. Зате емальовані легше відмивати.

Духова шафа

Духовка в газовій плиті може бути електричної та газової. Газова духовка не має електропроводки і коштує дорожче. Але вважається, що їжа, приготована в електричній духовці, буде смачніше.

Духова шафа також може бути газовим, але з електрогрилем. Таке поєднання в газових плитах зустрічається досить часто. Але, як показує практика, електрогриль використовується не так часто, як передбачалося при покупці. А от ціну на плиту це доповнення значно підвищує.

Фото - Плита

Бічні стінки

Основна відмінність бічних стін у плит різних виробників - наявність або відсутність термоізоляції. Постукайте по стінці плити. Чуєте глухий звук, значить, є термоізоляція. Вона допоможе зберегти тепло всередині плити і вбереже від нагрівання дотичні з плитою поверхні меблів.

Додаткові елементи

Головні вимоги до сучасної плиті - функції електроподжіга і газ-контролю. П'єзоелемент змусить вас забути про сірники і запальничках. Досить натиснути кнопку, з'явиться іскра і загориться полум'я. Газ-контроль вбереже від витоку газу, якщо полум'я згасло від протягу або втекла з каструлі рідини.

Важливий елемент - вбудований в духовку термометр. Однак даний елемент важливий, якщо ви часто печете і любите кулінарні експерименти.

Такі основні моменти, на які необхідно звертати увагу при виборі газової плити. Якщо у вас залишилися ще питання, то пошукайте відповіді на них у статтях:


» » Як вибрати газову плиту?