Що подарувати: хлопчикові 1 годик?

Фото - Що подарувати: хлопчикові 1 годик?

Якщо вам належить вибирати подарунок на перший день народження малюка, то скористайтеся нашими рекомендаціями. Ми вам розповімо, що подарувати хлопчикові на 1 годик.
Іграшки

Це перше, що спадає на думку. Іграшок багато не буває. Тому можете сміливо вибирати те, що буде цікаво однорічному малюку. Це всілякі розвиваючі іграшки, такі як пірамідки і кубики. Хлопчики з юних років небайдужі до техніки. Тому різні яскраві машинки, які можна возити за собою на мотузочці, теж стануть відмінним подарунком. Сподобаються малюкові і іграшкові вантажівки, кузов яких можна складати різні предмети і здійснювати «вантажоперевезення». Іграшки-гойдалки - конячки, ослики, поні - теж сподобаються малюкові.

Одяг

Непоганий подарунок. Тільки навряд чи він буде гідно оцінений іменинником. А от батьки напевно залишаться задоволені таким подарунком. Тільки перш, ніж купувати предмети дитячого гардеробу, краще порадитися з батьками. І головне - купуйте речі найкращої якості, виготовлені тільки з натуральних матеріалів.

Гроші

Так-так. Цей універсальний подарунок також розглядається як варіант. Особливо якщо у вашому колі прийнято робити такі подарунки. Особливо якщо сім'я молода. Тільки не забудьте, що йдете ви на день народження до дитини. Тому обов'язково додайте до конверту з грошима додаток у вигляді яскравої іграшки, а мамі не забудьте піднести квіти.

Розвиваюча дошка

Цей варіант подарунка ми залишили «на закуску». По-перше, тому що виготовити його доведеться, швидше за все, самостійно. По-друге, тому що такий подарунок гарантовано сподобається іменинникові. Отже, розвиваюча дошка. Це не що інше як великий і гладко ошкуренних лист товстої фанери, до якого прикріплені всілякі цікаві штучки. А штучки можуть самими різними: кнопка від електричного дзвінка, шпінгалети, вимикачі, круглий диск від телефонного апарату, дверний ланцюжок. Словом, все те, що можна натискати, рухати, клацати, виймати, вставляти і так далі.

Ще більше інформації на цю теми ви знайдете в нашому розділі Подарунки для дітей.


» » Що подарувати: хлопчикові 1 годик?