Що можна подарувати на годик?

Фото - Що можна подарувати на годик?

Перший День народження в житті малюка - важливий день для всієї його родини. Подарунки на нього потрібно вибирати ретельно і з душею. Що можна подарувати на годик маленькому імениннику або іменинниці? Вибираючи подарунок на годик, потрібно пам'ятати про його безпеку. Він повинен бути екологічним і не містити дрібних деталей.

Хорошим подарунком буде машинка, на якій можна кататися, відштовхуючись від підлоги ногами. Така річ не набридне малюкові ще кілька років. Менш дорогою, але теж чудовий варіант - ручна каталка, яку можна буде котити перед собою, - діти здатні робити це годинами. Дівчатка будуть раді отримати коляску для ляльок.

Надувний басейн і м'ячики для нього. Зараз в магазинах величезний вибір недорогих і компактних басейнів. Хлопчику буде цікаво в надувному паровозі, а для дівчаток є прекрасні замки. Варіант простіше - ігрова палатка. Такі намети зустрічаються в комплекті з трубами-лабіринтами.

Можна подарувати домашні гойдалки, які кріпляться до стелі. Подобаються малюкам і качалки, особливо у вигляді тварин.

Популярний подарунок на годик - прогулянковий велосипед з ручкою. У рік діткам вже не так цікаво сидіти в колясці, і велосипед - прекрасний вихід з ситуації.

Різноманітні іграшки для купання і просто розвиваючі іграшки відповідно до віку теж обов'язково сподобаються іменинникові.

Цікаві ідеї для подарунка на перший День народження є також у статті Що подарувати доньці на рік.


» » Що можна подарувати на годик?