Що подарувати дитині на 1 рік?

Фото - Що подарувати дитині на 1 рік?

Діти - квіти життя. Напевно кожен стикався з цією фразою. Чи так це? Безумовно з якоїсь точки зору це так. Квіти - це символ молодості, здоров'я, а найголовніше, символ розвитку життя і її процвітання. Діти мимоволі асоціюються з квітами в свідомості людини. Давайте поговоримо про зовсім маленьких дітей, а саме про однолітки. Як можна порадувати малюка на його перший серйозний день народження. Отже:
Що подарувати дитині на 1 рік?

При виборі подарунка слід врахувати найголовніший фактор - фактор віку. Необхідно пам'ятати, що дитина ще не виділяє в своїй свідомості того, що цього його свято. Деякі діти можуть бути навіть налякані несподіваним скупченням друзів своїх батьків і свято може тільки засмутити дитя. На першому році життя дитина ще повноцінно не говорить, він вже може ходити і дитина вже чудово розуміє дорослих. Посмішка дитини носить емоційний, а не рефлекторний характер.

Найкращий подарунок для дитини на день народження - це іграшка. Іграшка, яка відповідає рівню його розвитку. Ось, що подарувати дитині на 1 рік. Можна подарувати щось, що трохи випереджає його зростання. Іграшка повинні бути новим, небаченим предметом або цілим набором різних елементів. Чому саме так? Справа в тому, що дитина перетинає межу в один рік. До цього часу у нього прокидається справжній інтерес до оточуючих його предметів. Спостерігаючи за дитиною, можна подумати, що це не інтерес, а справжній голод пізнання. Все, що трапляється під руку малюкові захоплює його на довго і частенько потрапляє йому в рот. Це дуже здорова реакція на новий стимул. Дитина цілий рік пізнавав світ, в тому числі, і через молоко матері. Тому не слід від нього очікувати нових несподіваних прийомів обробки інформації, що надходить. Однак, необхідно відзначити, що це поведінка (смоктання предметів) незабаром зникне.


Повертаємося до подарунка. Що буде краще і корисніше за все для розвитку дитини на першому році життя? Дитина вчиться маніпулювати предметами, тому, як нам здається, найкращий подарунок - це набір різних об'єктів. Кульки, кубики, трикутнички, палички та багато іншого. Будь-який дитячий конструктор може повністю задовольнити потреби активно зростаючого малюка. Різні дитячі музичні інструменти, які відтворюють звук при взаємодії малюка з кнопками, теж приємно здивують вашої дитини. Що можна запропонувати дівчинці? Набір дитячого посуду, де є велика кількість різних приладів, займуть вашої дитини надовго і він дійсно зрадіє подарунку. Ось, що подарувати дитині на 1 рік. Різні друковані дитячі видання з барвистими картинками порадують малюка не менше, ніж конструктор.

Головне, про що потрібно пам'ятати при організації торжества, - це те, що дитина не чекає гучних гулянок, розпиття спиртного і п'яних бійок. День народження вашої дитини - це його свято, тому потрібно зробити так, щоб він відчував себе добре. Немає нічого погано в тому, щоб порадувати дитину чимось новим, так як найважливіший досвід для дитини, як і для людини в будь-якому віці, - це новий досвід. Пізнаючи світ навколо, дитина, пізнає багато чого і про себе. А з чого ж починати виховання красивою і здоровою особистості? Звичайно ж з себе. Ставтеся до дитини з повагою і даруєте йому любов і увагу кожен день, а не тільки у свята.


» » Що подарувати дитині на 1 рік?