Що подарувати дитині на 3 роки?

Фото - Що подарувати дитині на 3 роки?


У трьох річному віці ваша дитина вже цілком запам'ятовує відбувається. Тепер батькам нікуди не дітися без святкового столу, красивих і смачних страв, надувних кульок та іншого, що потребують іменинник. Все це безумовно потрібно для того, щоб ваш малюк був упевнений, що це свято саме його, і він тут головний, а не прийшли до нього на день народження дядьки і тітки.

Одна з основних турбот батьків і гостей, це подарунок. Що подарувати дитині 3 років? Здається, що вибрати подарунок не так і складно, але з іншого боку це не так, тому що саме в цьому віці у малюків виникає інтерес до сюжетних ігор та іграшок. У грі дитина розвиває навик спілкування, потихеньку вчиться розуміти почуття і стан оточуючих його людей. Звертаючи увагу на ці особливості, можна виділити ряд предметів, які стануть прекрасним подарунком для вашого малюка.

  • Дитячий набір для хлопчиків і дівчаток (кухня, спальня, автотреку, спорядження війна і т.д.)
  • Дитина в такому віці сам створює сюжет гри. Яскраві набори стануть радістю для вашого малюка. У три роки, дитина вже з легкістю грає в магазин, лікарню і т.д. Звертаємо вашу увагу, що не обов'язково дотримуватися думок, що дівчинці жіноче, а хлопчикові чоловіче. Дуже часто малюки не ділять такі іграшки і веселяться як посуді так і супергероям.
  • Фарби, олівці, фломастери
  • Пластилін, вітражні фарби, різного виду набори для творчості. Прекрасний подарунок - дитячий мольберт. Такий подарунок точно сподобається дитині, і він покаже вам свою майстерність.
  • Конструктор, мозаїка, пазли

Дуже хороший варіант для подарунка. Але батькам необхідно пам'ятати, що самостійно зібрати конструктор або пазл, малюк не зможе. Дитина обов'язково попросить допомоги у батьків, а це вже подвійно приємно.

  • Інтерактивні іграшки -такие іграшки можуть плакати, сміятися, просити їсти і т.д. Більш того, багато такі іграшки носять навчальний характер.
  • Великі ілюстровані барвисті книги - книга здатна доставити малюкові задоволення, особливо коли йде гортання сторінок. Деякі дітки можуть зажадати у дорослих показати ті чи інші букви і попросити назвати їх.
  • Костюм, ошатне плаття, туфлі, до трирічного віку деякі дівчатка і навіть деякі хлопчики, починають вбиратися в батьківський гардероб і крутитися перед дзеркалом. Одяг або взуття, це практичний і оригінальний подарунок для вашої дитини. Маля відразу же приміряє новеньку штучку і покаже її всім гостям.
  • Діафільми, що розвиває комп'ютер, диски з мультфільмами

Нинішні трилітки без особливих зусиль освоюють різні електронні іграшки. Також у них є улюблені мультфільми, які вони можуть дивитися по кілька разів поспіль. Тому ідеальним подарунком може стати комп'ютер або диск з мультфільмами. Але батькам варто пам'ятати, що сидіння перед комп'ютером або телевізором, годинами - не найкраще заняття для малюка.

Ми сподіваємося, що після нашої статті ви з легкістю виберете подарунок для вашого малюка, адже тепер ви знаєте, що подарувати дитині на 3 роки, але пам'ятайте, що найкращий подарунок для нього, це ваша любов і увагу.


» » Що подарувати дитині на 3 роки?