Що подарувати на 4 роки?

Фото - Що подарувати на 4 роки?

Багато дітей в чотири роки досить рухливі і допитливі. Вони кожен день дізнаються щось нове, вивчаючи світ і навколишні речі. День народження же є найважливішим святом для дитини в цьому віці, адже він вже цілком розуміє, що в цей день його чекає багато подарунків, веселощів і щастя. Перед батьками ж стає складне завдання - вибрати саме той подарунок, який максимально зацікавить дитини і зробить його щасливим і задоволеним.

Розглянемо, що подарувати на 4 роки хлопчикові і дівчинці.
Подарунки для хлопчиків

 • Конструктор Лего або будь-який інший вид конструктора буде відмінним подарунком для хлопчика в 4 роки. Дитина буде постійно придумувати щось нове і будувати з конструктора. Крім цього конструктор відмінно розвиває просторову орієнтацію і уяву. У цьому віці вже можна не боятися дрібних деталей конструктора. Дитина навряд чи буде тягнути деталі конструктора в рот, бо вже цілком усвідомлює всю небезпеку цієї дії.
 • Хлопчики люблять різні машинки, танки, літачки, гелікоптери та інші іграшки на радіокеруванні. Це захоплення зможе надовго зайняти вашої дитини. Варто вибирати міцну надійну модель, яка прослужить довше і не зламається швидко через сутички з меблями будинку.
 • Набір інструментів зацікавить хлопчика 4 років на довгий час, а також допоможе йому навчитися відрізняти один інструмент від іншого. У майбутньому це може допомогти виростити чоловіка, який зможе чинити речі в будинку.
 • Багато хлопчики багато часу проводять на вулиці. Вони також люблять грати в «войнушку», використовуючи різні імітатори зброї. Відмінним подарунком в цьому випадку будуть лук і стріли, пістолет, мечі та шаблі та інші види пластикового іграшкової зброї.
 • Набори динозаврів та інших тварин.

Подарунки для дівчаток

Багато дівчинки, на відміну від хлопчиків, віддають перевагу менш активний відпочинок, а також більш миролюбні іграшки. Ось кілька порад щодо вибору подарунка для дівчинки в 4 роки:

 • Ляльки та аксесуари для ляльок завжди в цьому віці є актуальним і одним з найкращих подарунків. Ви можете зводити дівчинку в магазин іграшок і разом підібрати потрібний подарунок.
 • Для маленької леді краще купити комод з дзеркалом і багато імітаторів предметів косметики та догляду за собою. Дівчатка дуже люблять грати в «маму». Також можна підібрати і набір справжньої дитячої косметики і духів.
 • Прикраси завжди є відмінним подарунком для дівчинки від 4 років і старше. Кільця, браслети, кулони, шпильки та інші види біжутерії сподобаються будь-якій дівчинці. Наприклад, можна подарувати красиву корону з кольоровими каменями.

Універсальні подарунки дитині на 4 роки


Кращим подарунком для дитини будь-якої статі в 4 роки завжди були саме іграшки. Незважаючи на те, що у хлопчиків і дівчаток різні захоплення, все ж є й універсальні рішення:

 • Велосипед, самокат, ролики, лижі і ковзани стануть відмінним подарунком для рухливих дітей, які люблять проводити час на вулиці. До того ж це прищепить дітям любов до спорту та активного відпочинку.
 • Пазл, розфарбування, пластилін. Дані подарунки займуть дитини на якийсь час і дозволять їм розвивати уяву і просторову орієнтацію.
 • Книги. Особливо книги, в яких можна малювати. Книга повинна легко сприйматися, щоб дитина могла самостійно її читати.
 • М'які іграшки: ведмедики, зайчики, собачки - все це так обожнюють малюки! Головне - вибирати іграшки з якісних матеріалів (бажано - вітчизняних виробників).
 • Різний посуд і предмети із зображенням персонажів з улюблених мультфільмів і книг.
 • Іграшкова побутова техніка порадує в основному дівчаток, які будуть відчувати себе господинями, однак, і хлопчикам такі іграшки можуть сподобатися.
 • Розвиваючі іграшки (магнітні дошки для малювання, конструктори, мозаїки і т. П.).

Також варто запитати у дитини, що він хоче отримати в подарунок. Часто дитина вже заздалегідь знає, чого хоче (можливо, він бачив це в магазині або у когось з однолітків у дитячому садку або у дворі).

Крім даної інформації вам може допомогти наш розділ Подарунки для дітей. Там ви знайдете ще безліч хороших варіантів для подарунка.


» » Що подарувати на 4 роки?