Що купити на новий рік?

Фото - Що купити на Новий рік?


Новий рік! Ох, як же ми його всі чекаємо! Саме з Новим роком ми асоціюємо все саме хороше, свої надії, мрії, білу смугу в житті. Але, просто чекати його, мало. Треба до нього готуватися, і готується ретельно, що б він захотів увійти до вас у двері і принести з собою мішок нових удач і злетів.

Так з чого ж все-таки почати? Що купити на Новий рік?

Насамперед варто подбати про оформлення квартири, офісу або заміського будинку. І чим раніше Ви оформите приміщення, тим довше новорічний настрій буде оточувати вас, ваших колег, друзів і рідню. Прикрасити квартиру можна чим завгодно, ну, а в новорічні свята є обов'язковий атрибут - ялинка, і все, що з нею пов'язано (ялинові гілки і шишки). Крім ялиночки прикупите нові іграшки, мандарини (ними також прикрашають квартири), штучні сніжинки, стрічки, гірлянди і навіть кульки.

Приміщення прикрасили. Що далі? Що ще купити на Новий рік?

Подумаємо про вбрання. Адже як зустрінеш Новий рік - так його і проведеш. Кажуть, що колір одягу повинен відповідати тому знаку гороскопу, чий рік очікується. Якщо це рік Півня - то обов'язково повинні бути присутніми пір'я, а якщо Дракона, то шкіра. Але головне навіть не це - головне, щоб ваш наряд був святковим і, бажано, новим.

Себе приодели. Нічого не забули? Що ж ще такого купити на Новий рік?


Продукти! Звичайно. Куди ж без новорічного столу. Олів'є, заливна риба і шампанське. Здавалося б чого ж простіше. Так - то воно так, але ми вже давно не живемо в Радянському Союзі і на полицях магазинів не посвистує вітер. Так чому б себе не порадувати чимось незвичайним. Наприклад, ананасом, ікоркою або індичкою. Не забувайте ніколи вираз - «Що на столі в Новий рік - то і буде весь рік». Зробіть ваше меню різноманітним, щоб в меню присутня і риба і м'ясо, і овочі і фрукти, тістечко і морозиво. Різноманітність салатів також вітається. Ну і звичайно не забудьте купити на Новий рік шампанське. Куди ж без нього? Саме під цей напій загадують найзаповітніші бажання.

І сам стіл також не забудьте прикрасити. Накрийте його урочистій скатертиною і розкладіть по ньому гілочки ялини, також можете зробити маленькі композиції зі свічок.

Новий рік завжди асоціюється з запахом мандаринів. Так, що обов'язково поставте парочку цитрусів на тарілочку, або ж порозсипайте їх по столу. Крім запаху, це ще й буде прекрасний елемент декору.

Посуд на новорічному столі повинна бути однакова за кольором і стилю, а ножі та виделки протріть до блиску, склянки, чарки і фужери підготуйте щодо кількості напоїв.

Усе найголовніше підготували. Може ще, що купити на Новий рік?

Подарунки, ось те, що ми не згадали. Дарувати можна що завгодно, головне, красиво загорнути презент і покласти під ялинку. Ну а якщо у вас все ж є питання, що стосуються того, що подарувати на Новий рік, дивіться наступну статтю: «Що дарувати на новий рік?».


» » Що купити на новий рік?