До чого сниться новий рік?

Фото - До чого сниться Новий рік?

Новий рік - одне з небагатьох подій, що відзначаються усім світом. З ним пов'язано безліч легенд і прикмет. Одна з них свідчить: "як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш". А до чого може призвести зустріч Нового року у сні? Як тлумачити такий сон?

Варіанти тлумачення сну

Отже, до чого сниться Новий рік? Такий сон завжди говорить про швидкі і важливих зміни в житті.

  • Якщо ви зустрічаєте свято в хорошій компанії і прекрасному настрої, то не сумнівайтеся в тому, що ці зміни будуть сприятливими - ваші надії і мрії здійсняться і всі починання принесуть успіх.
  • Якщо ж ви ще й танцюєте в цей приємний вечір, то варто проявити обережність, щоб швидкий успіх не запаморочив вам голову.
  • Якщо вам дарують подарунки - то вас незабаром відвідають приємні несподіванки. Якщо ж ви відчуваєте у сні нудьгу, або подарунки вам не до смаку і навіть неприємні - то будьте обережні і чекайте підступу від оточуючих.
  • Зверніть також увагу на те, як багато ви випиваєте уві сні - чим більше алкоголю, тим більше у вашому житті самообману на даному етапі.
  • Якщо гості на святі в масках - то вам варто краще придивитися до оточуючих, можливо, хтось із них готується вас зрадити.

Дізнайтеся більше про ваших снах з нашого розділу Тлумачення снів - сонник.


» » До чого сниться новий рік?