Весілля 38 років - яка?

Фото - Весілля 38 років - яка?

Найголовніше багатство в житті кожної людини - це міцна сім'я. У сімейному колі прийнято відзначати різноманітні події, починаючи від маленьких перемог окремих її членів і закінчуючи гучними ювілеями і пишними весіллями. Також важливо подружжю не забувати про той день, коли вони поклали фундамент сім'ї - вступили в шлюб.

Якщо перші річниці весілля молода пара намагається завжди святкувати, то чим старше шлюбний союз, тим менше цьому приділяється часу, а іноді такі дати просто перестають відзначатися. Наприклад, мало хто навіть знає, що це за весілля - 38 років, яка вона за призначенням і як правильно її відзначити.

Чому ртутна весілля?

Багато хто знає, що, проживши 37,5 років у шлюбі, відзначають алюмінієву весілля, а 40 років - рубіновий ювілей. Але про те, що 38-та річниця являє собою ртутну весілля, знають не всі.

Ртутної весілля назвали від того, що ртуть - рідкий метал, а відносини подружжя до цього часу стають як ртуть: гнучкі і поточні, але з міцною металевою основою.

Що подарувати?

Так як річниця весілля - 38 років - ртутна, дарувати необхідно подарунки, які якось асоціюються з цим металом. Це можуть бути подарунки червоного або сріблястого кольорів, а також все, що необхідно подружжю: дрібниці для облаштування будинку, побутова техніка та інше. Веселим і незабутнім подарунком може бути ртутний градусник, за допомогою якого подружжя будуть вимірювати погоду в будинку.

Ртутна весілля в рідкісних випадках відзначається пишно, в основному вона проходить в тихому сімейному колі або у вигляді романтичного вечора подружжя. Тому на 38 років весілля привітання від найрідніших і найближчих людей - підходящий варіант.


» » Весілля 38 років - яка?