14 Років весілля - яке весілля?

Фото - 14 років весілля - яке весілля?

Напевно, всі знають як називається перша річниця весілля, десята, п'ятидесятих. А 14 років весілля яке весілля? І що прийнято дарувати в такий день винуватцям торжества?

14 років весілля - агатова весілля

В першу чергу слід зазначити, що якщо подружжя прожило разом 14 років, то, швидше за все, вони знають один одного як облуплені. Але в той же час кожен день продовжують знаходити в собі щось нове, дивовижне і цікаве. Тому назва 14 річниці весілля дуже символічно - агатова весілля.

У мудрому малюнку агату можна побачити дивовижні картини, але для цього його потрібно повертати в руках у різні боки. Так і подружжя, вивчають один одного з різних сторін, щоб, врешті-решт, насолодитися чудовими картинами. Камені агату завжди різні, забарвлення кожного з них унікальна. Чоловік з дружиною також не схожі один на одного.

Природно подарунки на агатове весілля повинні бути пов'язані з каменем-талісманом. Для дружини гарним подарунком будуть агатовий перстень або сережки. Для чоловіка - агатова шпилька для краватки або запонки. Втім, ніщо не заважає вам дарувати цього дня подарунки з інших напівкоштовних каменів. Гості можуть подарувати вазу або чашу, природно, прикрашену агатами, шкатулку або скринька для зберігання коштовностей.

Не варто дарувати молодим в день весілля ножі, ложки та виделки, голки, дзеркала. Деякі вважають, що дарувати настінні або наручний годинник - до швидкого розставання закоханих, тому, такий подарунок так само краще виключити зі списку.


» » 14 Років весілля - яке весілля?