35 Років весілля - яке весілля?

Фото - 35 років весілля - яке весілля?

У переддень річниці весілля і "молодята" і близькі родичі, друзі замислюються про подарунки. У нашому суспільстві давним-давно склалася традиція дарувати те, що відповідає назві весілля. Сьогодні нам належить дізнатися, що значить 35 років весілля - яке весілля і що дарувати.

Коралове весілля

Саме таку назву носить весілля 35 роки. Какая прелесть, яке гарне назва! Але з чого раптом коралова?

35 річниця весілля - ювілейна. Термін прожитих разом років пристойний. За цей час союз зміцнів, став неймовірно міцним. Подружжя вже володіють справжньою мудрістю, досвідом сімейних труднощів і радостей: чого тільки не пережили разом чоловік і дружина.

Все це відповідає коралу, який має складну, але дуже міцну структуру. Його гілочки формуються з множин малесеньких скелетів поліпів. Вони розростаються до неймовірних розмірів, як і сім'я пари.

Що дарують на 35 років весілля

Як і оформлення торжества (скатертина, повітряні кулі або серветки), так і подарунки повинні містити в собі елементи коралового кольору. Це відтінок червоного, а значить його можна замінити саме червоним кольором.

На весілля можна прийти з червоним кріплених вином в подарунок. На столі стоять міцні напої, що символізує фортецю союзу. Даруйте все, що має червоний колір або пов'язане з морем. Але не забувайте і про користь подарунка.


» » 35 Років весілля - яке весілля?