Рубінове весілля: що подарувати?

Фото - Рубінове весілля: що подарувати?

40 років спільного життя для подружжя - дата воістину знаменна. Тому якщо ваші батьки, родичі або знайомі збираються святкувати рубінову весілля, вам слід підійти до вибору подарунка з особливою увагою. На таку подію прийнято дарувати різні прикраси з рубіном або сувеніри та інші речі червоного кольору. Крім того, на цю дату подружжю часто дарують щось для дому. У даній статті ми розповімо, який цікавий подарунок можна подарувати на рубінову весілля.
Символічні подарунки

Як говорилося вище, рубінову весілля здавна прийнято пов'язувати з червоним кольором. Це означає, що кращим варіантом подарунка на торжество будуть прикраси з натурального рубіна. Кільця, браслети, сережки і кулони з цим каменем стануть символом свята. Крім того, ви можете подарувати красиву шкатулку, оздоблену червоними каменями. Прекрасним варіантом можна вважати також скриню для прикрас з червоного дерева і різні сувеніри з нього.

Розкішні вази або сервізи червоного кольору - дуже гарний подарунок на рубінову весілля. Можна також придбати для пари постільна білизна, плед або покривало на ліжко в бордових тонах. Цікавим варіантом стануть банні халати рубінового відтінку для обох подружжя. Червона скатертина із золотистою облямівкою - шикарний подарунок для сім'ї при такій знаменній даті.

Якщо ж вам цікаво, що подарувати на рубінову весілля, не зупиняючись на червоних відтінках, ви можете замовити подружжю 2 подушки в стилі "Містер і Місіс". Можна навіть попросити зробити напис з їх іменами. Взагалі на таку подію добре купувати парні подарунки - для чоловіка і дружини. Це можуть бути чайні чашки, тарілки, футболки і все в цьому дусі. Як правило, вони відрізняються оригінальними написами. Наприклад, на жіночій написано "Його королева", на чоловічий - "Її король" і т. Д.

Детальніше про рубінової весіллі ви можете прочитати в нашій статті 40 років - яке весілля. А про те, як називаються інші річниці одруження, читайте тут: Які бувають весілля.


» » Рубінове весілля: що подарувати?