Як зробити бороду?

Фото - Як зробити бороду?

Якщо вам знадобилася борода для образу діда морозу або будь-якого іншого персонажа, найпростіше, звичайно, купити її в магазині. Однак можна спробувати виготовити її самостійно. Як зробити бороду? Про це ми і спробуємо зараз розповісти. Головне, що зробити це зовсім не складно. І найголовніше, що вам потрібно, це ваше бажання.
Як зробити бороду своїми руками

Якщо ви все-таки вирішили зробити бороду самостійно, то перше питання, яке у вас виник, це з чого можна зробити бороду? Давайте розглянемо декілька можливих варіантів.

  • Щоб зробити бороду з перуки, потрібно купити недорогий перуку того кольору, який вам потрібен на ринку або в магазині. Просто пришити до перуці гумку, щоб він тримався на вашому персонажі. Якщо вам потрібна кучерява борода, то можете просто накрутити бороду на бігуді. Замінити перуку можна шпилькою-гумкою або шиньйоном з штучного волосся.
  • Якщо вам потрібна борода для образу діда морозу, можна зробити бороду з вати. Щоб борода відмінно тримала форму, необхідно акуратно приклеїти або пришити вату білими нитками на шматок тканини. Попередньо зробіть викрійку. Щоб закріпити бороду, пришийте по краях гумку.
  • Можна зробити бороду і з штучного хутра. Ширину робіть від вуха до вуха, а довжину - до грудей. За допомогою ножиць надайте бороді необхідну форму, не забудьте вирізати отвір для рота. До верхніх кутах бороди не забудьте пришити гумку.
  • Ще одна річ, з якої можна виготовити бороду - це білизняний мотузок. Виріжте шматок тканини, який за формою буде відповідати передбачуваному розміром бороди. Далі потрібно розібрати білизняний мотузок на роздільні нитки, після чого пришити їх до шматка приготовленої тканини. Пришийте гумку до верхніх куточках бороди.
  • Також можна зробити бороду з тканини. Для цього потрібно вирізати з тканини прямокутник, і не дорізаючи 1-2 см. До кінця тканини, нарізати його «локшиною». Щоб зробити бороду пишною, виріжте 4-5 аналогічних прямокутників і пришити їх до одного шматка тканини у вигляді ярусів.
  • Найпростіший спосіб зробити бороду - це зробити її з паперу. Виріжте папір за формою передбачуваної бороди, і поріжте їх локшиною, що не дорізаючи до кінця паперу 1-2 см., Приклейте заготовки вигляді ярусів. Зробити бороду кучерявою можна накрутивши смужки на олівець.

» » Як зробити бороду?