Як росте борода?

Фото - Як росте борода?


Ходять чутки, що можна прискорити зростання бороди. Різні способи стимуляції росту бороди дуже популярні серед чоловіків. Всім відомо як росте борода і що якщо часто голитися, то волосся починають швидше рости. Існує думка, що часте гоління обличчя сприяє структурній зміні волоса. На думку перукарів, волосся внаслідок частого гоління стають чотиригранними за своєю структурою, хоча спочатку їх структура трехгранна.  
Як швидко росте борода

Досить часто необхідно за короткий час відпустити розкішну густу бороду. Так само досить часто буває і навпаки - уповільнити ріст волосся.

Від гормонів і генів залежить густота бороди. Істотна зміна гормонального циклу може бути ефективним способом для зростання або уповільнення зростання бороди. Але чи готові ви до такої ціни на красиву і густу бороду? Медичним лікуванням супроводжуються гормональні збої. Андрогени, дигідротестостерон і тестостерон, є найважливішими регуляторами росту волосся людини. Андрогени незамінні під час росту волосся на підборідді, в пахвових западинах і на лобку.

Від андрогенів не залежить ріст волосся на голові. Андрогени не приймають участь в зростанні волосся в цій області, але вони впливають на розвиток облисіння жіночого і чоловічого типу.

Скільки росте борода у підлітків

Підростаючому поколінню набагато простіше. Ріст волосся посилюється, як правило, дорослішанням юнака. Але гормони, як і раніше, відіграють провідну роль - характер і час зміни волосся та його зростання залежать від них.

У скільки років росте борода

«Пушок» у юнаків з'являється в рамках 15-20 років. Якщо почати голитися, як тільки він з'явився, то можна зіпсувати волосяні цибулини, що може призвести і до повної відсутності волосся у часто голимо області. Для гоління варто підбирати індивідуально всі засоби і бритву. Також необхідний правильний догляд за шкірою і волоссям на підборідді, якщо ви хочете мати красиву і густу бороду. Буває, що борода починає рости раніше, ніж в 15 років. Це не страшно, все залежить від гормонального фону юнака. Також мають вплив на зростання бороди і фізіологічні індивідуальні особливості підлітків.

Спростування теорії швидкого зростання

Думка про те, що швидше рости починає борода після гоління, закріпилося в суспільстві. Але, дану теорію, ще в 1963 році, відкинули. Теорія полягала в наступній фразі: прискорення росту і потемніння волосся бороди стимулює її гоління. Доктор Берман спростував цю теорію у своїй статті, яка була опублікована в жовтні 1963, в журналі Science Digest з назвою «Що відбувається, коли ви голитеся». Гоління не впливає на швидкість росту волосся на обличчі - так заявив доктор. 


» » Як росте борода?