Як прикольно привітати?

Фото - Як прикольно привітати?

У повсякденному житті все відбувається досить послідовно і банально, тому іноді нам хочеться урізноманітнити наше життя і принести в неї якомога більше всього оригінального і незвичайного. Найпростіше, що ми можемо зробити - це придумати оригінальне привітання другу або подруга не День народження або на одруження. Отже, давайте розглянемо, як прикольно привітати з днем народження.
Зоригінальничаємо в День народження

Перший варіант це слідування невеликому сценарієм. Запросіть іменинника в певне місце, наприклад, на вокзал. Намагайтеся його вмовити, навіть якщо він трохи сумнівається в доцільності даної зустрічі.

Необхідно заздалегідь продумати дану зустріч і попередньо пройти по маршруту на самоті, щоб потім замалювати карту того місця і заховати на шляху її шматочки. Придумайте завдання, згідно з якими іменинник прийде у вказане місце. Тепер поговоримо, як можна зробити карту оригінальною, наприклад, додати в неї загадки і ребуси, щоб іменинник включив свою логіку і фантазію. Можна назвати Ніагарським водоспадом місце, поруч з яким знаходиться фонтан, Швейцарією будівлю банку, а Мексикою ділянку біля великого міського кактуса. Наприкінці випробування не забудьте несподівано з'явитися і привітати з Днем народження, подарувавши подарунок.


Другий варіант привітання - це незвичайне послання. До нього також потрібно підготуватися заздалегідь. Купить красивий дизайнерський конверт, покладіть туди гроші і грамоту, не забувши заздалегідь підписати її. Придумайте якесь незвичайне назва контори і підпишіть конверт, після чого йдіть на найближче поштове відділення і за класичним сценарієм відправте за допомогою поштової служби конверт. Такий подарунок буде дуже несподіваним і оригінальним, тільки не забудьте підписати ім'я відправника на конверті.

Вітаємо молодят

Тепер давайте подивимося, як прикольно привітати молодят з найсвітлішим днем у їхньому житті. Якщо ви відмінно володієте графічними програмами на комп'ютері, то можна буде приготувати оригінальний подарунок, скачавши шаблон для фотографії і вставивши в нього голови і інші частини тіла вітаю людей. Намагайтеся зробити все якомога більш акуратно і правдоподібно, щоб картинка змусила сумніватися всіх гостей. Роздрукуйте її у великому форматі і вставте у велику красиву рамку. Тепер вам залишиться її красиво піднести і привітання готово. Придумайте оригінальний віршик або пісню, яка здивувала б не лише публіку, а й самих винуватців торжества.

Можете замовити привітання на радіо в певний час і під час святкового заходу включити радіопроігриватель. Також можна записати поздоровлення у вигляді фільму і включити його в самий пік торжества. Можете придумати гумористичну сценку і, ставши в центр залу, прочитати її, після чого подарувати подарунок. Пам'ятайте, що головне не сам подарунок - а можливість його красиво піднести. Іноді люди цінують це набагато більше, ніж яку або матеріальну річ. Навіть саму дурну дрібничку можна оригінально оформити і подарувати з купою спецефектів та іншої нісенітниці, яка запам'ятається на все життя. Головне вибрати спосіб, як прикольно привітати коханих людей, а тільки потім можна замислюватися про подарунки.


» » Як прикольно привітати?