Як привітати молодих на весіллі?

Фото - Як привітати молодих на весіллі?

Оригінальне привітання молодят з днем весілля не тільки запам'ятається винуватцям торжества на довгі роки, але і доставить найпозитивніші емоції всім гостям свята. Тому якщо вам належить вітати новоспечених чоловіка і дружину на весіллі, то в даній статті ви зможете ознайомитися з самими оригінальними варіантами вітальних виступів.
Як оригінально привітати молодих з весіллям

Щоб привітати молодят якимось неабияким способом, потрібно включити фантазію і врахувати індивідуальні особливості кожного з подружжя. Розглянемо кілька варіантів виконання оригінального поздоровлення.

Скласти пісню

Дуже забавно і прикольно можна привітати молодих на весіллі, склавши пісню на який-небудь популярний мотив. Використовуйте в тексті пісні розповіді про молодожонів, наприклад, можете розповісти історію їхнього знайомства або передбачити їх майбутню спільне життя. Це можна зробити дуже смішно, тому кожен гість і молодята особливо оцінять ваші старання. Приклади таких пісень ви можете знайти тут: myweddings.org.

Розіграти сценку

Ще одним способом оригінально привітати молодят на весіллі є постановка міні-спектаклю, в якому можуть брати участь і самі наречений з нареченою, і гості. Це допоможе зарядити присутніх позитивними емоціями і дасть можливість, імпровізуючи, створити оригінальне і незвичайне привітання. Найнесподіваніші варіанти сценок ви знайдете за посиланням: bezgrusti.ru.

Танець чи гра

Якщо ви володієте хорошими хореографічними навичками, то дуже ефектно буде виглядати привітання у поєднанні з танцем. Станцюйте для пари якої-небудь гарний танець, який ви найкраще знаєте. Це не тільки стане гарним поздоровленням молодих на весіллі, але і гарантовано зірве шквал оплесків від усіх присутніх. Особливо добре для такого привітання підходять латинські та бальні танці.


Також дуже цікаво може вийти невелика гра з молодятами, яка може бути пов'язана з питаннями про кожного з них або про якихось загальних планах на майбутнє.

Величезна кількість поздоровлень ви зможете знайти, наприклад, на сайтах:

  • pozdravok
  • pozdravlandia
  • pozdrav.ru.

А ще кілька ідей викладено в статті - Як привітати на весіллі.

Чого не варто робити при вітанні

Прагнучи незвично привітати молодих з весіллям, головне - не зробити таких помилок:

  • Не читайте привітання з листівки, листочка або шпаргалки. Якщо ви знайшли текст повідомлення в інтернеті, то вивчіть його і розкажіть з виразом і інтонацією. Нехай це будуть не вами написані слова, але якщо ви красиво подасте їх, то вони точно запам'ятаються нареченим.
  • Уникайте кліше і побитих фраз. Побажання здоров'я, щастя, любові і удачі - це звичайно чудово, але якщо всі гості будуть бажати одне і те ж, це буде не дуже красиво. Намагайтеся зробити своє привітання максимально особистим, щоб у ньому були тільки найщиріші слова.
  • Якщо ви не дуже хороший оратор, то не говоріть довгих промов. У цьому випадку відмінним виходом буде вимовити короткий, але смішний або гарний тост, який послужить поздоровленням.

» » Як привітати молодих на весіллі?