Що відчуває чоловік?

Фото - Що відчуває чоловік?

Так само як і чоловіки схильні подовгу розмірковувати на тему жіночої психології, дами також мають масу власних переконань щодо того, що хочуть, думають представники сильної статі.
Стереотипи про чоловіків

Навіть визнаючи той факт, що чоловік і жінка - це два взаємозалежних, багато в чому схожих, але все ж абсолютно різних світи, жінки не втомлюються повторювати, що знають все про своїх партнерів, про те, що відчуває чоловік.


Розглянемо деякі з найбільш частих помилок.

Чоловікам потрібен від жінок в першу чергу секс

Так, іноді це дійсно так, але далеко не завжди. З таким же успіхом чоловікові можуть бути потрібні від жінки ласка і ніжність, турбота, допомога, цінну пораду, зрештою, смачну вечерю / обід / сніданок. Адже чоловік - це не секс-робот, а така ж людина, як і жінка.

Секс чоловікам потрібен щодня і по кілька разів

Зрозуміло, іноді зустрічаються і подібні активні в інтимній сфері представники сильної статі. Але, повірте, відсоток їх вкрай невисокий. Звичайний середньостатистичний чоловік, може, і думає про секс дещо більше середньостатистичної жінки, проте проявляти себе на практиці він навряд чи буде готовий надто часто. Зазвичай це 3-4 рази на тиждень, а для деяких чоловіків з низьким від природи сексуальним темпераментом буде цілком достатньо і 3-4 разів на місяць.

Чоловікам подобаються жінки-стерви

Справжню стерву відрізняють розум, самостійність, рішучість, самолюбство, норовливість. Якщо додати до цього привабливу зовнішність і пекучий сексуальний темперамент, то чоловік, звичайно, обов'язково зверне увагу на таку даму. Більше того, він охоче проведе в її компанії кілька чудових днів, тижнів, місяців ... Але ось на більше чоловіки стосовно стерв вирішуються досить рідко. А все тому, що одружуватися кожен хоче на доброю, чуйною, люблячою, турботливою, ніжною, надійної жінці, якій можна буде довірити як народження і виховання дітей, так і своє життя теж.

Чоловіки не розуміють жінок

Тут правильніше було б сказати: «Чоловіки не розуміють натяків». А оскільки дами як раз-таки за допомогою натяків дуже часто і виясняв свої думки, бажання, то чоловіки, відповідно, їх вкрай погано розшифровують, а в більшості випадків навіть не помічають. Говоріть з чоловіками прямими, конкретними фразами, бажано простими і короткими, і відсоток вашого взаєморозуміння значно підвищиться. Причому дуже важливо, щоб в момент розмови не було ніяких відволікаючих увагу партнера факторів (інтернет, телевізор, музика).

Чоловікам не подобаються розумні жінки, вони воліють глупишек

І в цьому випадку стереотип не має ні найменшого права на життя. Так, справжній чоловік обов'язково оцінить по достоїнству наявність у пані інтелекту. Але при цьому жоден чоловік не захоче виглядати у світлі її блискучого розуму дурнем. А тому свою думку прекрасній статі рекомендується висловлювати максимально тактовно, щоб не поранити хворобливе чоловіче самолюбство.

Чоловіки хочуть бачити поряд з собою пристрасних партнерок

Частково так, але запропонувати такій жінці руку і серце чоловік навряд чи зважиться. А все тому, що побоїться не виправдати покладену на нього сексуальної місії. Саме тому чоловіки більше віддають перевагу заводити стосунки не з пристрасними, а з чуттєвими жінками. Такі пані не вимагають від чоловіків грандіозних і частих інтимних перемог, але зате вміють гідно оцінити старання свого коханого в ліжку і відповісти йому взаємністю.

Чоловіки - бездушні опецьки

І знову, на жаль, провал. Абсолютно безпідставне звинувачення на адресу представників сильної статі. Адже чоловіків з дитинства привчають стримувати свої емоції або виражати їх менш активно. Наприклад, ваш партнер не стане плакати, якщо вдариться або побачить бездомну кішечку. Але це далеко не означає, що він не відчуває болю або почуття жалості. Натомість поки дама буде оплакувати синяк або бідну тварину, чоловік знайде щось холодне, щоб прикласти до забитого місця, або підбере кота, щоб відвезти його батькам на дачу.

Також вам може бути цікава і наша стаття Що люблять чоловіки.


» » Що відчуває чоловік?