Навіщо чоловікові коханка?

Фото - Навіщо чоловікові коханка?


Чоловіки - істоти сильні, але непередбачувані, і іноді надходять парадоксально. Адже, є такі екземпляри, які маючи дружину - красиву і молоду, заводять коханку. Навіщо чоловікові коханка? Навіщо йому приділяти увагу комусь, крім дружини, дарувати подарунки і дрібнички? Адже піти з сім'ї він не поспішає.

Ми звикли вважати, що винна жінка, якій змінюють. Іноді вина її полягає в невіданні. Часто, дружина, не підозрюючи про зраду, вважає, що в сім'ї все благополучно. А причини, за якими чоловік звернув убік, бувають різні, навіть протилежні.
Коханка, яка зручна

Коли ми замислюємося, навіщо одруженого чоловіка коханка, ми забуваємо про те, що адюльтер може виникнути через збігу обставин. Є чоловіки, які не звикли вирішувати щось, навіть що стосується їхнього особистого життя. Тому жінка, яка опинилася поруч у складній ситуації, цілком може сама сподвигнуть такої людини на роман.

Вона стане для нього зручною і не відпустить від себе, поки сама не награється. Він допомагатиме такій жінці в побуті, аж до виносу сміття. У такій ситуації, вина повністю лежить на плечах жінки. Сильні жінки майже завжди привертають слабких чоловіків, і це факт. Тому, їли ваш чоловік ставиться до категорії слабких чоловіків (що, звичайно, він сам не визнає), потрібно контролювати його поведінку, щоб вчасно помітити намічається роман.

Коханка, як засіб для підвищення самооцінки

Деяким чоловікам не вистачає любові, турботи. Вони й самі цього не розуміють, але в душі прагнуть стати потрібними і улюбленими. Зазвичай, коли в сім'ї є діти, жінці не вдається опікати чоловіка нарівні з ними. І чоловік починає відчувати свою другорядність. Йому здається, що його не так сильно люблять, що він потрібен лише для утримання сім'ї. Зазвичай, такі проблеми виникають у колись розпещених хлопчиків, які звикли бути в центрі інтересів жінки. Важливо розпізнати такі занепадницькі настрої у свого чоловіка і спробувати поговорити з ним, висловити йому свою любов.

Навіщо чоловіки заводять коханок, якщо дружина виконує свої обов'язки і подружній обов'язок в тому числі? Як бачите, коханка чоловікові не завжди потрібно для сексу. Тому не варто розслаблятися, якщо у вашій родині налагоджені побут і секс. Намагайтеся бути ближче з чоловіком, прагнете вислухати його. Нехай він розповідає про свої проблеми вдома. Не завжди дружина здатна спокійно вислухати його. Не забувайте говорити йому про те, що його допомога неоціненна, що все, що він робить для сім'ї, ви бачите і вдячні йому. Тоді ваш чоловік не стане заводити коханку, він буде йти додому, щоб відчути себе коханим і потрібним.


» » Навіщо чоловікові коханка?