Що таке віскі?

Фото - Що таке віскі?

Любителі міцних і дорогих алкогольних напоїв, напевно знають, що таке віскі. Темний благородний напій вживають і в чистому вигляді і розведеним. Другий спосіб вживання поширений, оскільки віскі може бути фортецею до 60% об. Культура вживання віскі достатньо витіювата, п'ють його не поспішаючи, з прозорих склянок з товстим дном.




Виготовлення віскі

Віскі може бути виготовлений з різних видів зерна. Роблять віскі довго, дотримуючись складну технологію. Головною його особливістю можна вважати тривале витримування готового солодового напою в дубових бочках. Саме тут віскі наповнюється ароматом, набуває свій бурштиновий колір і смак. Шотландський віскі витримують в таких бочках 3 роки, ірландський - 5. Відомі такі типи напою, які витримуються в бочках понад півстоліття.

Купажування

Варто розповісти і те, що таке купажірованний віскі. По суті, це змішаний напій з солодового віскі і звичайним, зерновим. Купажірованний віскі найбільш популярний, його виробляють, в основному, в Шотландії.

Якщо ви ніколи не пробували віскі, згадайте смак коньяку. Безумовно, щось спільне між цими напоями є. Вони виготовляються з різного виду сировини (коньяк - з виноградного спирту, віскі - із зернових), проте однаково витримуються в дубових бочках. Якщо коньяк вам не до смаку - то віскі сподобається навряд чи. Оскільки смак у нього більш різкий і не такий тонкий, як у коньяку.

А взагалі - кожен напій має своїх шанувальників, віскі в тому числі.


» » Що таке віскі?