Що таке білі?

Фото - Що таке білі?


Вагінальні виділення або білі присутні в житті представниць жіночої статі іноді з самого народження. Протягом життя майбутньої жінки характер таких виділень може змінюватися, іноді доставляючи справжній дискомфорт, а в окремих випадках виступаючи серйозним побоюванням наявності будь-якого захворювання. У даній статті ми розповімо, що таке білі у дівчаток, як вони проявляються і коли є відхиленням від норми.
Бели: основне визначення

Білі - це виділення з жіночих статевих шляхів, які не є патологією і часто не вимагають прийняття якихось заходів. Важливо відзначити, що дане твердження відноситься до білям фізіологічного характеру, виступаючим нормою, а не відхиленням. Такі виділення позбавлені запаху, нагадують слиз - прозору або білястий на колір. У невеликій кількості вони спостерігаються у всіх дівчат. Коли ж обсяг виділень фізіологічного характеру великий, це, як правило, буває з двох причин.

Рясні білі часто спостерігаються у дівчаток після народження. Іноді в них навіть присутня кров. Також при натисканні з молочних залоз може виділятися рідина, схожа на молозиво. Це називається гормональним кризом, що представляє собою відповідь організму дівчинки на підвищений вміст гормонів у матері. Такий стан зазвичай проходить самостійно протягом першого місяця життя і не є відхиленням. Читайте по темі також нашу статтю Білі виділення: це що.

Другою причиною можна назвати підготовку організму дівчинки до першої менструації. Як правило, до 7-8 років кількість Белей збільшується, що свідчить про гормональні зміни в організмі. Виділення стають більш в'язкими, але не володіють неприємним запахом або дивним кольором. Після настання місячних вони набувають циклічність і спостерігаються у всіх дівчат протягом певних днів циклу.

Білі патологічного характеру

Це другий вид вагінальних виділень у дівчаток, який говорить про наявність відхилень в організмі, що вимагають діагностики та лікування. Найчастіше для цього виду Белей характерний неприємний запах і жовтий або зеленувато-жовтий відтінок. Лікар може поставити діагноз "вульвіт", "вульвовагініт" або встановити інші бактеріальні інфекції. Це говорить про наявність запалення слизової піхви, при якому призначаються антибіотики.

Крім того, патологічні білі можуть виникнути на тлі ослабленого імунітету, недотримання правил інтимної гігієни, алергічних захворювань, глистової інвазії і т.д. Вам буде корисна також наша стаття Як позбутися від Белей.


» » Що таке білі?