Що робити, якщо вдарили?

Фото - Що робити, якщо вдарили?

У цивілізованому суспільстві прийнято вирішувати всі проблеми і конфлікти словесно. Битися і з'ясовувати стосунки на кулаках - доля минулого. Тим більше, не можна бити дітей, особливо чужих. А справжній чоловік ніколи не підніме руку на жінку.

Однак не всі дотримуються цих правил. Що робити якщо вдарили, як відповісти на агресію?


Перш за все потрібно оцінити співвідношення сил. Якщо той, хто вдарив вас явно сильніше, давати здачі йому не слід. І провокувати на наступний удар - теж. Найкраще мовчки піти, залишивши помста на потім.
Що робити якщо вдарив чоловік

Промовчите, уважно дивлячись йому в очі. Потім спокійно, але впевнено вийдіть з приміщення, зачинивши двері. Не розмовляйте з чоловіком до тих пір, поки він не покається у вчиненому. Така поведінка буде ефективніше, ніж сльози, крики і докори "як ти міг". Чоловік повинен випробувати почуття провини, особливо, якщо таке трапляється вперше.

Якщо чоловік вдарив вас після того, як ви перша полізли в бійку - заспокойтеся і не тримайте на нього зла. Часом чоловіки не знають, що робити і бояться жіночої агресії і істерик настільки, що втрачають над собою контроль і піднімають руку. Поговоріть з чоловіком, обговоріть, що послужило причиною такої його поведінки.

Якщо чоловік б'є вас систематично або без приводу - біжіть від нього, не вірте обіцянкам виправитися. Як правило, таке вже не лікується. Якщо не хочете ходити з синцями - подавайте на розлучення. Забудьте про те, яким ласкавим і ніжним він колись був - цього вже не повернеш. Пожалійте також своїх майбутніх або справжніх дітей.

Що робити якщо дитину вдарили

Бити свою дитину чи ні - вирішуєте ви самі. Хоча саме бити, звичайно, не можна - мова йде про потиличники і шльопанцях. Але як бути, якщо вашої дитини вдарили чужі люди?

Не поспішайте злитися, спершу розберіться в ситуації. Можливо, ваша дитина зробила комусь боляче, першим ударив іншої людини. У такому випадку слід вибачитися за дії дитини, попросити надалі не піднімати на нього руку і швидко піти, забираючи з собою дитину.

Якщо дитину вдарили незаслужено, жорстко і різко поясніть, що при повторенні такої ситуації ви прийміть серйозні заходи, після чого спокійно ідіть і заспокойте дитину. Не слід кричати, погрожувати або розмахувати руками. Твердий голос або серйозний і довгий погляд прямо в очі кривдника здатний зробити більше.

Якщо дитину вдарила вихователька в садочку чи вчителька в школі, негайно зверніться до їх начальству, докладно опишіть ситуацію. Вчителі не мають право піднімати на дітей руку ні за яких обставин.

Пам'ятайте - постояти за себе - не значить вдарити у відповідь. Зберігайте спокій, постарайтеся не нервувати і не кричати (якщо, звичайно, вам не загрожує реальна небезпека). Не дайте зробити із себе жертву - холоднокровність, впевненість у собі і прямої твердий погляд допоможуть вам.


» » Що робити, якщо вдарили?