Смайлик 3: що означає?

Фото - Смайлик 3: що означає?

Сьогодні дуже часто ми чуємо висловлювання про те, що живого спілкування Інтернет замінити ніяк не може, так як передати весь спектр людських емоцій, навіть за допомогою самих яскравих епітетів, просто неможливо.

Але для того, щоб наші співрозмовники могли нас «відчути», вгадати наш настрій, «побачити» наші переживання, і були придумані емотикони, або, кажучи мовою завсідників нету, смайлики.

Вербальні засоби спілкування (слова) - це можливість ділитися інформацією. Смайли ж передають співбесідникові наші почуття, міміку, жести і т.п. Їх можна віднести до невербальних засобів спілкування між людьми.

У 1982 році американський вчений С.Фалман запропонував для позначення жартівливих повідомлень використовувати послідовність символів:-). Якщо подивитися на ці символи збоку, неважко розгледіти в них усміхнену мордочку. А для вираження незадоволення стали використовувати таку символіку:-(.

За наступні роки було придумано безліч комбінацій, які, за замовчуванням, використовуються користувачами в листах і повідомленнях, на форумах і в чатах. Тому нерідко, отримавши послання з певним набором символів, ми задаємося питанням: «Що означає смайлик 3?» - Або: «Як зрозуміти: - *?».

Ось вам простий порада - якщо не знаєте, що за «абра-кадабра» вам прийшла, дивіться на такі символи збоку. Наприклад, смайлик: - * означає поцілунок. Придивіться, адже схоже? А ось поєднання символів: 3 - це «няша», «няшка» або «няшечка». Не знаєте, що таке «няшка»? Тоді вам сюди.


» » Смайлик 3: що означає?