Чому новонароджений не плаче?

Фото - Чому новонароджений не плаче?

Існує твердження, що плач - це мова спілкування малюка. Тому деякі матусі дивуються і запитують, чому новонароджений не плаче? Їм здається дивним, що їхня дитина не бере всі криком. Адже йдеться про новонароджених дітей, які сказати нічого не можуть.

Новонароджений не плаче

Комусь здасться дивним це твердження і нереальним, але таке буває. Деякі новонароджені дітки абсолютно не плачуть. Психологи легко пояснюють цю причину. Під час плачу обов'язково повинні бути присутніми сльози, які є фізіологічним проявів емоцій. На обличчях ж новонароджених сліз ніколи немає, вони з'являються десь до 4 місяців. Значить, вони не вміють плакати і не варто засмучуватися, чому новонароджений не плаче.

Якщо не плаче, значить все добре

Наукові дослідження, показали, що плач малюка багато про що говорить, і батьки навчилися розрізняти його за типом. Наприклад, малюк хоче їсти, болить животик, мокрий підгузок, ріжуться зубки, нудьгує і вимагає уваги, хоче на ручки. Тому, якщо ваш немовля не плаче, і при цьому виглядає цілком здоровим, значить у нього все добре. Йому комфортно, сухо, тепло, достатньо ласки та уваги.

Звичайно, консультація лікаря-педіатра ніколи не буває зайвою. Тим більше, з цим лікарем ви бачитеся дуже часто.


» » Чому новонароджений не плаче?