Які відчуття при вагітності?

Фото - Які відчуття при вагітності?

Побачивши позитивний результат тесту, багато жінок, крім захоплення, приходять і в стан подиву, адже насправді будь-які відчуття на початку вагітності практично відсутні. Тільки через деякий час поступово з'являються фізіологічні зміни в організмі. Які відчуття при вагітності? Поговоримо про це прямо зараз.
Кулінарні уподобання

У топ списку того, які відчуття при вагітності виникають у майбутніх мам, відноситься зміна переваг в їжі. Жінкам починає подобатися те, чого вони раніше не вживали в їжу, а улюблені страви, навпаки, можуть несподівано почати викликати відторгнення. Але в будь-якому разі, ні в якому разі не можна пити алкоголь, навіть якщо зовсім трохи, навіть якщо дуже хочеться! Запам'ятайте, ні грама, навіть якщо лікар говорить про користь червоного вина, а подружки діляться досвідом !!! У вас все може обернутися по-іншому. Солодощі можна їсти тільки в помірній кількості. Також значно посилюється чутливість до запахів.

Зміни в організмі


Перші відчуття при вагітності обумовлені перебудовою гормонального фону, яка надовго змінить життя майбутньої мами. З цього моменту організм жінки починає докладати максимум зусиль для розвитку дитини та захисту її від шкідливих впливів.

Груди набуває більш округлу форму, стає більш чутливою, можливі хворобливі відчуття. Доводиться купувати білизну більшого розміру. Відзначається потемніння навколососкових гуртків.

Майбутню маму можуть турбувати хворобливі або тягнуть відчуття внизу живота при вагітності.

Токсикоз

Відчуття при ранньої вагітності можуть включати в себе таке неприємне явище як токсикоз. Він виникає через неправильну роботу організму з виведення токсинів. У зв'язку з цим стан вагітної жінки може сильно погіршитися. Її може мучити сильна блювота з ранку або протягом дня (часто після / під час їжі). У деяких дам токсикоз може протікати як легка нудота і не більше того.

Відчуття, як при ПМС

Деякі симптоми під час вагітності можуть нагадувати наближення менструації. Так, наприклад, відчуття місячних при вагітності відбувається приблизно на другому тижні. Жінку турбують болі внизу живота тягне характеру. Болі можуть провокувати навіть такі фізіологічні зміни в організмі, як збільшення розмірів матки і обсягу живота. Вони можуть виникати при різких рухах, але особливої небезпеки для здоров'я мами і малюка не представляють.

Бажано перевірити, чи не є ці болі ознакою позаматкової вагітності. Обов'язково потрібно звернутися до лікаря, якщо больові відчуття супроводжуються запамороченням, нудотою, непритомністю. Вони можуть виявитися провісниками самовільного викидня. У такому випадку болю мають ниючий, переймоподібний характер, віддають у поперек, супроводжуються виділеннями з піхви. Жінці варто негайно викликати швидку допомогу.

Емоційний стан

Зазвичай майбутня мама навіть не здогадується, що всередині неї зароджується нове життя. Протягом першого тижня після зачаття відбувається розвиток ембріона. Він уже прикріплений до матки і має пуповину. Жінка, якщо вона уважно ставиться до свого здоров'я, вже може помітити якісь відчуття в самому початку вагітності. Як тільки зародок став одним цілим з організмом матері, можна визначити наявність вагітності. Упевнитися в цьому, не чекаючи настання або затримки наступних місячних, допоможуть спеціальні тести, що продаються в аптеці.

На самому початку і в кінці терміну у майбутніх мам можуть виникати страхи втратити дитину або народити нездорового малюка. Жінки стають більш вразливими і тривожними. Іноді вагітні відзначають сильну втому, слабкість і апатію. Це пов'язано з витратою сил організму жінки на ріст і розвиток дитини. Часто виникає бажання поспати, полежати. В даному випадку необхідно збільшити тривалість нічного сну, а також і днем намагатися знаходити час для відпочинку. І звичайно ж, не слід переживати і піддавати себе і свою дитину різним стресам.


» » Які відчуття при вагітності?