Як цілуватися з хлопчиком і як з чоловіком?

Фото - Як цілуватися з хлопчиком і як з чоловіком?


Романтичний або пристрасний поцілунок висловлює певні почуття до чоловіка. Для одних дівчат поцілунок - це спосіб підкорити коханої людини, для інших - спосіб самої отримати задоволення і трепетне відчуття щастя. У кожної дівчини своя техніка поцілунків. Причому всі вони будуть правильними. Немає певних суворих норм того, як правильно цілувати хлопця. Чим більше фантазії і любові Ви проявите до чоловіка при поцілунку, тим краще він запам'ятає саме Ваш поцілунок. Але якщо так серйозно підходити до того, як правильно цілуватися з хлопчиком або чоловіком, то можна описати традиційні існуючі види і техніки поцілунку.
Перший поцілунок з хлопчиком

Як цілуватися з хлопчиком? Ніхто не помітить, що для тебе цей поцілунок буде першим. Тому якщо не хочеться розголошувати свою недосвідченість у цій справі, не розголошується! Практично нереально зрозуміти, в якій раз ти цілуєшся з хлопцем. Навіть якщо це буде незвично і оригінально, то він відзначить це як особисто твій стиль цілуватися. Не переживай, що тебе видасть хвилювання. Щоразу перший поцілунок з новою людиною буде викликати шалений серцебиття, тремтіння і хвилювання. А значить, ці особливості ніколи не покажуть, що це твій перший досвід в поцілунку. І, напевно, не варто зачитуватися статтями на тему: "як правильно цілуватися з хлопцем"Або подібними. Адже в цій справі теорія без практики - порожнє місце!

Сама техніка проста - твої губи стикаються з губами хлопця, потім може бути зіткнення ваших мов. Останній варіант якраз буде називатися взасос. Але не квапся з технікою ... Переконайся, що твоє дихання свіжо, покажи хлопцеві, що він тобі небайдужий. Показати це можна за допомогою грайливих поглядів, компліментів, ніжних випадкових або навмисних дотиків. Подумай, чи не відмовиться він від поцілунку (звичайно, якщо ви ще не зустрічаєтеся). І саму техніку починати треба з короткого поцілунку, використовуючи лише губи. Ти відразу відчуєш, чи готовий хлопець до продовження. Коли ти сама будеш готова до поцілунку з мовою, покажи йому це, торкнувшись своїм язиком його губ. Нехай твій мова буде ніжним і м'яким, а інтенсивність рухів мовою нехай збільшується поступово. Якщо ваші поцілунки перейшли від ніжних із закритим ротом до більш пристрасним з відкритим ротом і язиком, то варто подумати і про руки. Руками можна погладжувати спину коханого, ніжно торкатися його шиї, запускати пальці глибоко у волосся. Якщо не розраховуєш на продовження, то не варто опускати руки на сідниці і нижче, а також цілувати хлопця в шию. Коли почнеш діяти руками, будь готова і до його дій у відповідь.

Поцілунки з чоловіком

Як правильно цілувати чоловіка? Подаруй йому задоволення! Цілувати коханого можна ж не тільки в губи. Підійди до нього, поглянь в його очі. Нехай у твоїх очах він побачить бажання. Ніжно доторкнися своїми губами до його обличчя, щоках, вилицях. Затримайся у його вуха, глибоко зітхни і продовжуй цілувати його в шию. Нехай твої руки чуттєво обвивають його широкі плечі, гарячий торс. Притискайся своєю щокою до його сильною великих грудей і плавно опускай голову нижче, проводячи вологими губами по його животу. Куди цілувати коханого - справа твоєї фантазії!

Пишуть, що чоловікам подобається, коли в поцілунку використовується мова, а також коли він відчуває збудження дихання і чує ніжні звуки бажання від дівчини, грубо кажучи, постогнування. Не варто прикидатися, адже награне задоволення завжди відчувається, а це нікому не доставить радості.

Куди цілувати хлопця

Всі місця тіла людини, які чутливі до пестощів, відмінно підійдуть для поцілунку. Варто грайливо поцікавитися у чоловіка про його чутливих місцях на тілі, адже у хлопців ці зони можуть і відрізнятися. Так і зрозумієш, куди цілувати твого чоловіка. Комусь приємніше, коли дівчина цілує його в шию, комусь - в торс, а хтось віддає перевагу вушка. Якщо у вас з чоловіком близькі інтимні стосунки, можна обсипати поцілунками все його тіло, подарувати йому оральний секс. Повірте, він буде в захваті.

Дорогі дівчата, не забувайте, що найголовніше в поцілунку - це щирість! А далі почуття підкажуть, як діяти.


» » Як цілуватися з хлопчиком і як з чоловіком?