Як завантажити флеш з сайту?

Фото - Як завантажити флеш з сайту?

Якщо вам потрібно завантажити flash-анімацію, але ви ніколи цього не робили і не знаєте, як завантажити флеш з сайту, прочитайте уважно цю статтю.

Щоб завантажити флеш, буде достатньо звичайного браузера. Проте краще це робити за допомогою браузера Opera.

Отже, дотримуйтесь наступним алгоритмом:

  1. Відкрийте ту сторінку, з якої потрібно завантажити flash-анімацію.
  2. Натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт «Вихідний код».
  3. У вас повинна відкритися вкладка з кодом сторінки. На цій сторінці необхідно натиснути клавіші "Ctrl + F" і в з'явилося поле пошуку ввести ".swf", оскільки саме таке розширення має флеш.
  4. Потім на сторінці ви побачите виділений шуканий код. Як правило, перед ".swf" є адреса шуканого ролика. Ось цю адресу потрібно скопіювати. Проте слід враховувати і те, що на сторінці може бути не один флеш-ролик.
  5. Ту адресу, що ми скопіювали, не має домену, тому вставляти його потрібно після домену на сторінці, де знаходиться флеш.
  6. Далі необхідно скопіювати адресу, який вийшов, і вставити його в звичайний завантажувач Opera або в спеціальну програму.

Якщо ви є користувачем Internet Explorer і не знаєте, як завантажити флеш з сайту в цьому браузері, то порядок дій майже нічим не відрізняється від описаного вище. Потрібно тільки під час виконання другого кроку вибрати контекстне меню «перегляд HTML-коду». Всі інші кроки виконуються точно так само. Однак завжди пам'ятайте про авторські права, адже не кожен ролик можна скопіювати і додати, наприклад, на інший сайт.
Програми для скачування flash

Тепер кілька слів про програми, призначених для скачування флеш. Найбільш популярними є Flash Saver і Flash Catcher.

Flash Saver підтримує кілька варіантів збереження і дає можливість організовувати викачані файли. Її також можна інтегрувати в панель інструментів браузера Internet Explorer.

Flash Catcher являє собою плагін для браузера Internet Explorer. Щоб зберегти флеш за допомогою цієї програми, необхідно тільки вказати, куди повинен зберегтися файл.

Ну, от і все, як завантажити flash з сайту, Ви вже знаєте. Далі відкрити завантажену flash-анімацію можна за допомогою flash-плеєра або браузера.


» » Як завантажити флеш з сайту?