Як зробити сигарети?

Фото - Як зробити сигарети?
Дивіться відео

Як зробити сигарети?


Куріння різних трав - одна з найбільш древніх традицій людства. Сучасні типи сигарет часто не можуть похвалитися якістю. Зі статті ви дізнаєтеся, як самому зробити сигарету. Інформація про те, з чого виготовляють сигарети дана в статті: З чого зроблені сигарети.

Скручування сигарет

Самокрутки - це найпоширеніший спосіб, як зробити «домашню» сигарету. Для цієї мети існують спеціальні машини, але все ж більшість людей воліють робити це вручну.

Приготуйте для роботи:

 • папір (бажано спеціальну);
 • тютюн;
 • фільтр.

Виготовлення самокруток

 1. Кращим вибором для виготовлення сигарет стане спеціальний папір з уже нанесеним клеєм. Якщо її немає, використовуйте просту цигарковий папір, порізану на смужки потрібної довжини і товщини. Не робіть самокрутки з газет. При горінні друкарська фарба виділяє безліч отруйних речовин.Фото - Зробити сигарети
 2. Насипаємо на протилежну від клею сторону щіпку тютюну і рівномірно розподіляємо його по папері. Клейова смужка повинна розташовуватися зверху. Якщо її немає, просто відступите від краю 5 мм.
 3. Вкладаємо в сигарету фільтр. Краще якщо це буде модель, придбана в спеціалізованому магазині. Якщо такого немає, можете виготовити фільтр з шматочка бавовни, але знайти його набагато важче, ніж промисловий аналог. Існує й інший метод. Для цього необхідно витягти середину із сірникової коробки, яку слід розмістити поверх цигаркового, акуратно згорнувши в трубочку. Такий фільтр слабенький, але за відсутністю кращого варіанту може бути використаний.
 4. Притримуючи сигарету вказівними пальцями, починаємо скручувати її великими. Тютюн почне потроху ущільнюватися. Як тільки консистенція сигарети стане однорідною, можна буде приступати до її заклеювання. Якщо є смужка клею, змочуємо її і притискаємо до самокрутки. Якщо у вас залишилися питання, можна переглянути навчальне відео про те, як зробити сигарету своїми руками.

Готуємо тютюн

Тютюн - не обов'язковий, але найпоширеніший інгредієнт самокруток. Тому ознайомлення з тим, як зробити сигарету, необхідно починати з підготовки курильного тютюну.

Вам знадобляться:

 • листя тютюну;
 • ніж;
 • деко;
 • лист папери-Фото - Зробити сигарети
 • духовка;
 • рушник.

Виготовлення самокруток

 1. Нарвіть листя тютюну. Робити це рекомендується до 11 годин дня. У цей час у рослин найбільш активний метаболізм і їх листя будуть більш ароматними.
 2. Зв'яжіть листя в невеликі пучки і розвісьте їх у темному приміщенні з хорошою циркуляцією повітря. Мінімальний термін сушіння - 3 тижні.
 3. Наступний етап підготовки - ферментація. Для цього складіть все листя в поліетиленовий пакет, зав'яжіть його і помістіть в темне місце. Про закінчення процесу свідчить зміна кольору листя на жовто-коричневий.
 4. Простелити деко аркушем паперу. Дрібно наріжте листя і висипте їх тонким шаром на папір. Розігрійте духовку до 1000С і помістіть в неї тютюн. Слідкуйте за ним. Під час сушіння він повинен потемніти, але не згоріти.
 5. Зберігати такий тютюн рекомендують в бавовняному мішечку або скляному посуді.

Альтернатива тютюну

Крім тютюну, сигарету можна зробити і з чаю. Якщо ви кидаєте палити, то це Фото - Зробити сигаретипрекрасний варіант. Так ви поступово будете відучувати організм від нікотину залежності, не змінюючи своїх звичок.

Радять для цієї мети використовувати зелений чай дрібного помелу. Якщо у вас є сигарета, висипте з неї тютюн, замінивши його чаєм. Повністю нешкідливою така сигарета не стане, адже шкідливі речовини містяться і в папері, але все ж, у порівнянні з традиційним курінням, шкоди від неї менше.

Додаткова інформація про куріння сигар і сигарет викладена в статті - Як правильно курити сигарети або сигари.


» » Як зробити сигарети?