Як здавати посів сечі?

Фото - Як здавати посів сечі?

Іноді людям доводиться здавати аналіз сечі, щоб лікарі могли визначити, хворий чи чоловік. Про те, як здавати посів сечі, розповість наша стаття. Щоб правильно і швидко здати цей аналіз, Вам знадобляться:

  • Стерильний контейнер для сечі (пробірка чи баночка);
  • Напрямок лікаря на бактеріологічний посів сечі.

Сечу на бактеріологічний посів необхідно збирати вранці. Також допустимо робити це протягом дня, за умови, що сеча повинна збиратися через 2-3 години після сечовипускання. У випадку, коли Ви приймали антибіотики, здавати аналіз не має сенсу, оскільки результат буде неправдивим. Тару (пробірку або баночку) для аналізу необхідно відкривати безпосередньо перед збиранням, оскільки порушується її стерильність. Перед забором сечі необхідно ретельно вимити зовнішні статеві органи, щоб бактерії з органів не потрапили в збирану сечу.

Для достовірного аналізу потрібна середня порція сечі. Тобто, першу порцію необхідно злити, середню - зібрати в спеціальний контейнер, останню - також злити в унітаз. Відразу після забору сечі, потрібно акуратно закрити пробірку або баночку кришкою. При цьому не торкайтеся країв цієї ємності. Залишилося тільки віднести контейнер в лабораторію. Тепер Ви знаєте, як здавати сечу на посів.


» » Як здавати посів сечі?