Як розрахувати оновлення крові?

Фото - Як розрахувати оновлення крові?

Багато майбутніх мам хочуть знати стать своєї дитини наперед. Існує багато методів для визначення статі дитини, яка ще не народилася. Про те, як розрахувати оновлення крові, розповість наша стаття.

Розрахунок даних, необхідних для того, щоб визначити стать майбутньої дитини, заснований на процесі циклічного відновлення крові в обох статей в залежності від їх дати народження. Так цикл такого оновлення різний як для жінок, так і для чоловіків і кожен з них становить певний період. У чоловіків це відбувається один раз на 4 роки, а у прекрасної половини - один раз на 3 роки.

Припускаючи, що стан самої крові змінюється тільки від максимуму, тобто, початку циклу, до мінімуму, тобто, його кінця, і, поєднуючи ці дані для жінок і чоловіків, можна визначити яка кров сильніше (молодше). Прихильники цього методу впевнені, що саме це визначить стать майбутньої дитини, тобто, кого з батьків кров буде молодше, такого ж статі буде народжена дитина.

Отже, на момент зачаття вік тата ділиться на 4, вік матері - на 3. Чий залишок буде більше - то такого статі дитина вийде. Коли у матері негативний резус крові - все буде навпаки. При серйозних крововтратах, наприклад, аварії, аборті, переливанні крові або здачі донорської крові, оновлення вважають не з дня народження, а з дня цієї крововтрати. Наприклад, якщо матері 24 роки, дільник 3, залишок 0- батькові 25 років, дільник 4, залишок 1. Значить, має народитися хлопчик.

Тепер Ви знаєте, як визначити оновлення крові.


» » Як розрахувати оновлення крові?