Як завагітніти хлопчиком?

Фото - Як завагітніти хлопчиком?

Багато пар, мріючи про дитину, не замислюються про те, чи хотіли б вони хлопчика чи дівчинку. Адже головне, щоб народився здоровий малюк. Але що робити, якщо малюків вже не один, може, і не два, і все чарівні дівчатка? Якщо тепер ви наполегливо хочете народити сина, скористайтеся нашими порадами. У будь-якому випадку ви нічого не втрачаєте, просто трохи збільшуєте шанс завагітніти хлопчиком.
Як завагітніти хлопчиком: харчування


Харчування до зачаття, як кажуть, може вплинути на стать вашої майбутньої дитини. Суть дієти в тому, щоб їсти у великій кількості продукти, що збільшують шанс завагітніти хлопчиком, і в меншій кількості продукти "для дівчаток". Яку їжу "люблять" хлопчики?

 • Всі сорти м'яса
 • Всі сорти риби
 • Копченості
 • Банани
 • Черешня
 • Сухофрукти
 • Соки
 • Чай
 • Содова мінеральна вода
 • Солона їжа
 • Картопля
 • Дріжджова випічка

Щоб завагітніти хлопчиком вживайте якомога менше солодкого, особливо шоколаду, какао, кава, яєць, хліба, овочів, горіхів, меду та варення.

Як завагітніти хлопчиком: метод відновлення крові

Спосіб дуже простий, не лякайтеся його назви. Один раз розберетеся на прикладі, а потім ще подружок вчити будете! В основі методу лежить теорія, згідно якої кров чоловіка оновлюється 1 раз на 4 роки, а кров жінки - 1 раз на 3 роки.

Напишіть на аркуші паперу перше оновлення крові мами і тата планованого дитини. Це дата останньої втрати крові (операція, наприклад), а якщо її не було, значить, дата народження людини. Потім до дати мами додавайте по три роки, а до дати тата - по 4. І так до того моменту, поки не наздожене дату передбачуваного зачаття. Наприклад, пара планує зачаття на 2011 рік:

 • у мами не було операцій. Дата її народження 13.04.1985 + 3 + 3 ... + 3 = 13.04.2009.
 • у тата була операція 5.03.1998 + 4 + 4 + 4 = 5.03.2010.

Той, чия кров більш "нова" передасть свою стать дитини. У нашому випадку у тата кров "новіше" щодо дати зачаття (2011 рік), а значить, має народитися хлопчик.

Як завагітніти хлопчиком: розрахунок овуляції

Овуляцією називають вихід яйцеклітини з яєчників, коли вона готова до запліднення сперматозоїдами. Приблизно в середині менструального циклу виділяється (звичайно) одна яйцеклітина. Наприклад, якщо ваш цикл становить 28 днів, то овуляція повинна відбутися приблизно на 14 день циклу. Після виходу в порожнину матки яйцеклітина зберігає свою життєздатність протягом 2 днів, а сперматозоїди можуть жити в організмі жінки до 7 днів. Так і виходить, що шанс завагітніти зростає, якщо займатися сексом за кілька днів до і після овуляції.

А відповідно до теорії демографа Отфріда Хатцольд, щоб завагітніти хлопчиком, потрібно займатися сексом прямо в день овуляції, а також трохи пізніше. Для зачаття дівчинки статевий акт повинен відбутися за кілька днів до овуляції. Як ви розумієте, все це дуже умовно, оскільки важко передбачити чи вдасться провести зачаття в потрібний вам момент. Отфрид Хатцольд досить логічно пояснює свою теорію. Справа в тому, що сперматозоїди, відповідальні за жіночу стать більш живучі, але менш рухливі. Сперматозоїди, відповідальні за чоловічу стать - навпаки. Тому в дату овуляції спритні "хлопці" обженуть повільних "дівчат". А "девчонки" зможуть "дожити" до виходячи яйцеклітини (у разі занять сексом за кілька днів до овуляції).

Якщо ви зважилися скористатися даним методом планування статі майбутньої дитини, вам необхідно дуже точно визначати дату овуляції. Розраховуйте її, ведучи щоденник овуляції з вимірюванням базальної температури!


» » Як завагітніти хлопчиком?