Як пускати кільця з диму?

Фото - Як пускати кільця з диму?

Куріння - шкідлива звичка, яка приносить величезну шкоду здоров'ю людини. Але багато курців цікавляться, як пускати кільця з диму. Це дійсно дуже красиво, коли по кімнаті повільно пролітає колечко з диму. Так можна здивувати компанію, в якій ви присутні, особливо дівчат. Уміння пускати дим кільцями не така вже складна задача, як здається на перший погляд. Ця стаття роз'яснити всі питання, що стосуються того, як робити кільця з диму.
Особливості пускання диму кільцями

По-перше, бажано вибрати марку сигарет, яка дає густий дим. І варто запам'ятати, чим важче сигарет, то дим буде густішим. Перед відкриттям пачки бажано ущільнити сигарети так, що б зверху сигарети залишилося небагато порожнього місця. Для цього по пачці необхідно трохи постукати, це дозволить тютюну трохи опуститися.

  • Після підпалювання сигарети можна насолодитися першими затяжками, вони будуть легше, ніж наступні. Не варто докладати якихось особливих зусиль, це зменшує шанси на те, що ви зможете випустити дим кільцями.
  • Повинна послідувати звичайна затяжка, тільки диму набрати більше по можливості - це збільшить кількість спроб. Закривши рот, необхідно мову відсунути до горла, що б його кінчик прямував вниз. Потім губи повинні прийняти форму літери «О», але при цьому трохи витріщивши їх. Спочатку можна дурнувато виглядати, але це до моменту поки не випустіть кільце.
  • Наступним кроком має бути видих - випускання диму у вигляді кільця. Для цього можна уявити легке покашлювання, але зробити це так, щоб, не було чутно, тобто, не використовуючи голосові зв'язки.
  • Відчувши, що дим практично вийшов з губ, необхідно провести різкий рух язиком вперед і швидко підняти нижню щелепу.

При правильному виконанні, в підсумку з рота повинні виходити кільця диму. Пускати кільця диму можна не тільки сигаретним димом, а й при курінні кальяну. Випускаючи таким чином дим ви здивуєте свою компанію.


» » Як пускати кільця з диму?