Як помститися хлопцеві?

Фото - Як помститися хлопцеві?

Це все вигадки, що досі не придумали еліксир молодості та довголіття. Він існує, мало не з народження людства. Цей еліксир - любов. Очі горять, сил і бадьорості на десятьох вистачить, за спиною крила і неприємності або не існують взагалі, або такі дрібні, що не варті навіть переживань. Але от коли кохана людина зраджує, не вистачить ніяких слів, щоб описати, наскільки все відразу стає погано. Спочатку моторошно шкода себе, а потім починає переслідувати питання про те, як помститися хлопцеві, який посмів знехтувати твоїми почуттями.
Головне - не накоїти дурниць


Для початку з'ясуємо, чого робити категорично НЕ варто.

А це означає навіть ні на секунду не замислюватися про те, щоб наковтатися таблеток, розкрити вени і стрибнути з даху. По-перше - це гріх, а по-друге, сама-сама дурна дурість (вже вибач за тавтологію)!

Далі, не варто напиватися до неосудності і спати з ким попало, включаючи його друзів. Звичайно, душа вимагає помсти, але вона - сутність ефемерна і не розуміє, наскільки завтра твоєму організму буде хреново від зробленого. Зрештою, пожалій свій дамський орган. Ти ж купуєш для Неї найкрасивіші трусики, самі м'які прокладки, так що не потрібно запечатувати все брудом випадкових статевих контактів. До того ж, твій колишній тільки утвердиться в думці, що правильно зробив, що розлучився з питущою занепалої жінкою.

Ніколи не мсти зопалу, завжди простіше підлягає планувати дії, ніж гарячково міркувати, як же це все виправити. Продумай до найдрібніших подробиць, у всіх фарбах, як можна помститися хлопцеві, який заподіяв тобі біль. Може, одних думок тобі буде достатньо, щоб остудити своє обурення. Тому продумай, уяви собі, що це вже сталося наяву, і заспокойся. Будь впевнена, що все одно йому відгукнеться твоє горе. І твоєму колишньому наставлять роги, він прогорить в бізнесі, його буде пригнічувати нова теща, а він буде тільки зеленіти від злості і безсилля. А тобі до цього вже не буде ніякого діла. Він зробив свій вибір, нехай наїдається досхочу.

Один раз не вважається: так чи ні

Якщо твій хлопець просто збігав наліво, але розлучатися з тобою не бажає, а ретельно приховує проступок, то тут вже тобі вирішувати його долю. Можеш прогнати втришия цього виробника чоловічих гормонів, а можеш пробачити на перший раз, але як помститися хлопцеві за зраду, все-таки придумай. Запам'ятай, найкорисніша річ у господарстві - це винуватий чоловік. Користуйся цим моментом і розкручуй на подарунки, на виконання твоїх бажань. Якщо свого часу він думав не тієї головою, то нехай тепер розплачується сповна. А ти тим часом обміркуй, чого йому не вистачало для повного щастя з тобою і навіщо його понесло на пригоди. Якщо хлопець тобі доріг, то постарайся не дати йому приводу зробити таку дурість ще раз.

Зваж усі "За" і "Проти"

Щоб вибрати, як помститися колишньому хлопцю, потрібно зважити ступінь відповідальності за скоєне. Можна намовити друзів, щоб його розмазали по асфальту, можна вчинити наругу над його машиною, але це кримінал, а навіщо тобі проблеми з законом? Розпускати чутки про чоловічої неспроможності зрадника якось безглуздо і недієве. Виникне справедливе питання про те, навіщо ти витрачала на нього свій час, а твоя змінниця спростує це звинувачення. Найпростіше - це напаскудити його репутацію через Інтернет. Тільки ретельно замітають сліди. Якщо він здогадається, то почнуться розборки, помста з його боку, з'ясування, хто перший почав.

Найкраще, звичайно, попереду

Якщо тебе кинув хлопець, як помститися, потрібно придумати без наслідків для твого здоров'я і репутації. А найкращий для цього спосіб - змінити себе на краще. Просто стань красивою і щасливою. Забудь про гуляку, як про поганий сон. Нехай при зустрічі з колишнім милим твоє обличчя не спотворюється удаваною гримасою фотомоделі перед спалахом фотокамери, а світиться впевненістю, спокоєм. І зроби це не для нього, а для себе. Чи не тешься думками його повернути. Уяви, що хлопець, який тебе кинув, подібний використаної серветці в туалеті. Підбирати її нерозумно й гидко. Навіть якби твій колишній був принцом Монако, то на світі є багато людей більш достойних, красивих і відданих, ніж він. Найкращий хлопець тобі ще зустрінеться. А ця особа чоловічої статі, яка наплювала тобі в душу, нехай офігеваю, дивлячись тобі вслід і гризе лікті, нігті і взагалі все, до чого дотягнеться.


» » Як помститися хлопцеві?