Як відкрити домофон без ключа?

Фото - Як відкрити домофон без ключа?

Не важливо, з якої причини: забув ключі, втратив - загалом треба зайти в під'їзд, ключів немає, а на дорозі - домофон. Ось і ламаєш голову, як відкрити домофон без ключа, чи можливо взагалі виконати цю операцію. Наша відповідь так, варто лише прочитати нашу статтю. Ви дізнаєтеся, як відкрити домофон Метаком без ключа, а також домофон vizit і cyfral. Читаємо.
Домофон cyfral: відкрити без ключа

Спосіб відкриття дверей домофона даного виду (Цифрал) підходить в тому випадку, якщо в будинку є соті квартири, тобто з номерами 100, 200, 300 і так далі.

Пробуйте ввести такі комбінації:

  • виклик (кнопка В) 100 виклик 7272
  • виклик 200 виклик 7272
  • виклик 300 виклик 7272
  • виклик 400 виклик 7272
  • і так далі до 900.

Або така ж комбінація, але замість 7272 вводимо 7273

Тобто: виклик 100 виклик 7273- виклик 200 виклик 7273 і так далі до 900 квартири.

Домофон Метаком: відкрити без ключа


Двері домофона даної моделі відкриється при введенні наступної комбінації цифр: 65535_1234_8. Все просто.

Також Ви можете завантажити керівництво по експлуатації цифрового домофона моделі Метаком в інтернеті.

Домофон Vizit (Візит)

Відкрити домофон vizit без ключа теж можливо.

Одна з комбінацій цифр і значків здатна відкрити двері домофона Візит, якщо не змінювалися його стандартні настройки. Набираєте * # 4230 або * # 432 і двері перед Вами розчиняться.

Самостійна установка коду

Можна також встановити власний код або змінити індивідуальний код квартири без злому і входу в режим сервісних установок. Для проведення даної операції необхідно як мінімум дві людини: один біля дверей домофона, інший в квартирі, індивідуальних код якої Ви хочете змінити.

  1. Людина у домофона набирає номер потрібної квартири і чекає з'єднання, тобто, коли на іншому кінці піднімуть трубку домофона.
  2. Той, хто знаходиться в квартирі, натискає кнопку відкриванні дверей в перебігу п'яти секунд шість разів. Кожне натискання кнопки супроводжуватиметься звуковим сигналом і висвічується індикаторами на дисплеї: "чекайте відповіді" і "входите".
  3. Після останнього (шостого) натискання кнопки відкривання дверей (людиною в квартирі) на дисплеї домофона висвітитися індикатор "наберіть номер квартири". Далі Ви почуєте звуковий сигнал, що повідомляє про готовність системи до запису індивідуального коду квартири. Режим дуплексного зв'язку при цьому зберігається (дуплексной, тобто двостороннього зв'язку, між людиною в квартирі і людиною у домофона).
  4. За допомогою блоку виклику набираєте нове значення індивідуального коду квартири. Після запису, людина у домофона повідомляє адресату про закінчення запису, для того, щоб той міг внести код в пам'ять.
  5. Для цього людина в квартирі натискає кнопочку "відкрити двері" на апараті. Далі Ви почуєте звуковий сигнал, що сповіщає про запис нового індивідуального коду. Людина в квартирі повинен встановити трубку домофона на базу.

Власне це і є один із способів, що відповідають, як відкрити домофон без ключа.

Відкрити домофон Елтіс без ключа

Стандартним кодом для відкриття домофона цієї марки є наступна комбінація цифр:

кнопка "В" (виклик) далі 1234_2_1_3_3_123.

Якщо двері не відкривається (в цьому випадку і випадках з домофонами інших марок) це означає, що стандартні установки були змінені установниками.

Код для домофона Техком

Тиснете послідовно 1_6_0, так, що попередні цифри не відпускаєте, тобто в результаті Ви затискаєте всі 3 цифри. Потім послідовно відпускаєте їх по одній, але у зворотному порядку: 0_6_1. Чуєте сигнал, бачите зелений індикатор і набираєте пароль: 4321, потім кнопку "В" (виклик), далі цифру 3 і знову "В", тримайте ключ.

І наостанок ще один спосіб, як можна відкрити двері домофона без ключа. Просто зателефонуйте в будь-яку квартиру і попросіть відкрити Вам, посилаючись, наприклад, на те, що Ви забули або загубили ключі. Звичайно, не слідуємо зловживати даними способом, інакше Ви ризикуєте уславитися недбайливим сусідом. Крім того, що Вам зрештою перестануть відкривати, є ризик зіпсувати відносини з сусідами.


» » Як відкрити домофон без ключа?