Як визначити приворот?

Фото - Як визначити приворот?

Складно уявити, що в наш освічений вік хтось може вдаватися до магії, щоб викликати інтерес вподобаного людини. На жаль, практика показує, що подібний вплив виявляється не рідкістю. Так, як дізнатися, чи є приворот?
Що таке приворот

Приворот - це енергетичний вплив на волю людини з метою насильно прив'язати його до іншого, примусити до вчинків, які він не збирався робити. Тому приворожений завжди відчуває дискомфорт, ступінь якого залежить від сили впливу і професіоналізму вчинила приворот.

Багато дівчат, читаючи популярну літературу магічного змісту, вважають, що немає нічого поганого в тому, щоб скористатися «змовою на любов». Але навіть такі впливи негативно позначаються на об'єкті змови. Новоявлені «чаклунки» забувають народну мудрість: «насильно милим не будеш». В результаті вони отримують не люблячого супутника, а мающіхся, страждає людини.

Ознаки приворожений людини

Отже, як дізнатися, приворот чи є у людини? Самий явна ознака - поява тяги до людини, до якого раніше не було таких почуттів. Але про це члени сім'ї можуть і не знати.


Близькі можуть визначити наявність магічного впливу по тому, як змінилася манера поведінки людини, стиль спілкування, ставлення до оточуючих. Наприклад, спокійний тихоня перетворюється в агресивного грубіяна, і навпаки.

Часто, відчуваючи душевні муки, людина замикається в собі, відмовляється від спілкування. З'являється байдужість до всього, ніж раніше цікавився. На цьому грунті може навіть розвинутися пристрасть до спиртного.

Наслідком емоційної неврівноваженості стають проблеми на роботі, і, як результат, з фінансами.

З'являються і проблеми зі здоров'ям. Перш за все, страждає нервова система: головний біль, безсоння, болі в серці. Бувають болі в шлунку. Поширеним ознакою негативного впливу є гарячкові стани, відчуття грудки в горлі. Приворожений може відчувати тяжкість у грудях, неможливість зробити повний вдих.

Визначення привороту у себе

Як визначити приворот у самого себе? Насторожити має наявність перерахованих вище ознак. Крім того, ви-то вже точно знаєте, тягнуло Чи вас раніше до нового об'єкту пристрасті чи ні. Якщо тяга з'явилася раптово, думки про нього починають невідступно переслідувати, немає можливості сконцентруватися на чомусь іншому - це привід насторожитися.

Дія привороту може проявлятися і таким чином. Коли ви не бачите коханого, вас непереборно тягне до нього. Але поряд з ним ви відчуваєте незрозумілу тривогу, роздратування, і з'являється єдине бажання - скоріше піти. На відстані же все думки знову повертаються до об'єкта пристрасті. Мабуть, це один з найвірніших ознак привороту.

Свідченням впливу може бути поява проблем в інтимній сфері. Часто приворот робиться так, щоб приворожений міг відчувати сексуальний потяг тільки до певного людині. Але практикуючий подібні привороти повинен розуміти, що рано чи пізно це позначиться на здоров'ї людини: у чоловіка може розвинутися простатит, у жінки проблеми гінекологічного характеру.

Методи діагностики

Існують способи визначити, чи піддавався людина енергетичного впливу. Потрібно запалити церковну воскову свічку. Якщо вона буде горіти нерівно, коптити, потріскувати - це ознака впливу. До речі, часто приворожений відмовляється йти до церкви, а прикладання до ікони чи хреста викликає неадекватні реакції.

Древній спосіб - діагностика за допомогою яйця. Його треба потримати в руках (для себе), поводити над людиною чи фотографією. Потім яйце розбити в склянку з водою, не пошкодивши жовток. Якщо білок став каламутним, з'явилися білі джгути - енергетичне поле пошкоджено.

У висновку хочеться зазначити, що різні енергетичні впливи можуть мати схожі прояви. Тому відрізнити приворот від псування або пристріту може тільки фахівець.


» » Як визначити приворот?