Як оновити windows?

Фото - Як оновити Windows?

Для того щоб збільшити безпеку свого комп'ютера, необхідно частіше оновлювати операційну систему, тим більше що нові уразливості в ній виявляються практично щотижня. Цю прогалину можуть закрити лише оновлення від компанії Microsoft. Ось чому важливо знати, як оновити Windows, а краще поставити систему на автоматичне оновлення.
Включаємо автоматичне оновлення в Windows XP

Для включення автоматичного оновлення в ОС Windows XP необхідно відкрити меню «Пуск», потім «Панель управління» і знайти вкладку «Автоматичне оновлення». У новому вікні, потрібно вибрати пункт «Автоматично».

Включаємо автоматичне оновлення в Windows 7

Якщо на вашому ПК стоїть операційна система Windows 7, то тут порядок трохи інший, слід відкрити меню «Пуск», потім «Панель управління», і знайти вкладку «Центр оновлення Windows», в якій слід вибрати меню «Налаштування параметрів» і встановити необхідні опції.

Якщо у вас встановлена піратська версія

Необхідно пам'ятати, що автоматичне оновлення буде працювати без проблем, якщо у вас встановлена ліцензійна версія Windows. А якщо ж ви користуєтеся піратською версією, то спроба оновити виндовс може призвести до того, що оновлення заблокується, а на робочому столі ви побачите повідомлення про те, що на вашому ПК встановлена неліцензійна версія ОС. Але в цьому випадку є рішення, можна оновлювати систему в ручному режимі. Необхідно скачати в інтернеті поновлення і перед установкою переглянути їх список, якщо ви знайшли в ньому оновлення KB971033, то потрібно скасувати установку цього файлу, оскільки саме він і перевіряє ліцензійний ключ ОС. Необхідно встановити всі інші файли оновлень.

Проте, щоб уникнути проблем і більш коректної роботи Windows, слід замінити піратську версію операційної системи на ліцензійну. Тепер ви знаєте, як оновити Windows 7 і XP, і зможете насолоджуватися роботою на своєму ПК.


» » Як оновити windows?