Чому виндовс не оновлюється?

Фото - Чому Віндовс не оновлюється?

Регулярно оновлювати операційну систему дуже важливо: це допомагає захиститися від вразливостей і підтримувати її стабільну роботу. Але трапляється так, що Windows не оновлюється. Причин тому може бути безліч. У цій статті ми спробуємо розповісти про найбільш поширені, але для початку радимо переконатися, чи включена у вас взагалі установка оновлень. Про те, як це зробити, читайте в нашій статті Як оновити Windows.
Чому не оновлюється Windows

Оновлення Windows XP

Для початку про найпростіший: якщо у вас Windows XP, оновлень можна більше не чекати. Компанія Microsoft припинила підтримувати цю операційну систему в квітні 2014 року і з тих пір не випускає для неї ніяких виправлень. Оновлюються тільки бази в антивірусом додатку Microsoft Security Essentials для Windows XP, але в липні 2015 року припиниться і це.

Оновлення піратської версії

Ще один простий відповідь на питання «чому Віндовс не оновлюється»: у вас встановлена піратська версія операційної системи. Оскільки ви не заплатили Microsoft за ліцензію, це знімає з компанії обов'язок надавати вам оновлення. Втім, для вас це в якомусь сенсі навіть непогано: нерідкі випадки, коли користувачі все-таки намагаються встановити оновлення на зламану Windows і у них «злітає активація» - сервери Microsoft розпізнають піратську систему і блокують її.

Віруси

Іноді установку оновлень в Windows можуть блокувати шкідливі програми. Щоб переконатися, що ваш комп'ютер не може заражений, перевірте його надійним антивірусом. Можна, наприклад, скористатися вбудованою утилітою Windows. Для цього натисніть клавіші [Windows (з прапорцем)] + [R], введіть у вікні «Виконати» команду «mrt.exe» без лапок і чого після чого натисніть «OK». А можна завантажити з сайту Dr.Web безкоштовну утиліту Dr.Web CureIt.

Неполадки з Центром оновлень

Якщо перші три причини вас не стосуються, саме час задуматися про неполадки. Можливо, відповідь на питання «чому не оновлюється Віндовс 7» криється в налаштуваннях Центру автоматичного оновлення. Щоб виправити проблему, скачайте з офіційного сайту Microsoft утиліту Fix it і запустіть її. Нічого складного робити не доведеться - просто прийміть умови ліцензії, а потім натискайте кнопку «Далі» і дотримуйтесь вказівок майстра. Утиліта сама постарається виправити всі помилки. Після завершення її роботи знайдіть пошуком в меню «Пуск» Центр оновлення і запустіть повторну перевірку і установку оновлень.


» » Чому виндовс не оновлюється?